bez menstruacie

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: bez menstruacie

Odoslaťod Gulisko »

Mohla si mať posunutú ovulku alebo len málo citlivý test. Ja mám niečo podobné len som mala asi prvý prípad posunutú ovulku :wink:
Gulisko
 
Príspevky: 65

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: bez menstruacie

Odoslaťod Kalea »

S odstupom niekoľkých dní si urob ešte jeden tehotenský test. Alebo choď k lekárovi. Nikto cez internet ti nevie s istotou povedať, či si alebo nie si tehotná.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: bez menstruacie

Odoslaťod Kalea »

vierocka1490 píše:
Kalea píše:S odstupom niekoľkých dní si urob ešte jeden tehotenský test. Alebo choď k lekárovi. Nikto cez internet ti nevie s istotou povedať, či si alebo nie si tehotná.

prepac ale forum nie je o tom aby mi niekto s istotou povedal ze som tehotna a ani to necakam, ale o tom aby niektora z vas napisala ze aj jej sa to tak stalo....ze nie vzdy sa v nasom tele odohravaju veci tak ako je pisane pravidlo ale ze su aj vynimky....

Môže byť, ale ty si sa nepýtala, či sa to niektorej z nás už stalo, ty si sa pýtala:
vierocka1490 píše:potrebovala by som poradit....MS mi meska 7dni,inak mam stale presne....ale tehu test mi vysiel negativny....tak som alebo niesom tehotna....
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron