dojcenie,menstruacia..ovulacia?

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

dojcenie,menstruacia..ovulacia?

Odoslaťod snehulienka87 »

Ahojte,

mam 10 mesacnu dcerku, kojim jucca 2-3krat do dna a v noci. Menstruaciu mam od skoncenia sestonedelia. Najprv nepravidelnu, teraz uz asi stvrty mesiac je pravidelna. S manzelom by sme chceli druhe babatko (nejak intenzivne sa zatial nesnazime-ale ked nie sme unaveni a dostaneme sa k milovaniu, ochranu nepouzivame:)..avsak akosi sa mi nedari otehotniet. Citala som, ze popri kojeni je sanca na otehotnenie mala, ale to sa myslia zeny, ktore nemaju menstruaciu ze? Lebo kedze ju mam, mam aj ovulacne dni nie? S dcerkou ziaden problem nebol, otehotnela som hned ako sme na nej zacali pracovat, tak teraz som trosku prekvapena..a uz chcela by som, aby mala co najskor surodenca. Mam vyhladat nejaku pomoc? Alebo mam pockat kym dokojim a potom sa uvidi, ci to ani tak nepojde? (ak to ma s tym suvis, kedze menstruujem-pravetoto neviem)

Dakujem:))
snehulienka87
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: dojcenie,menstruacia..ovulacia?

Odoslaťod Martinka »

ahoj, menstruovat pri kojeni mozes ale mozu to byt aj cykly bez ovulacie. Ak chces cielene otehotniet tak podla mna asi prestan dojcit, vtedy je sanca vacsia. Alebo tomu nechajte volny priebeh a mozno otehotnies aj pri dojceni, stava sa to dost bezne. Len to asi nie je tak predvidatelne ako ked uz nedojcis. Drzim palce!
Martinka
expert
 
Príspevky: 3374

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: dojcenie,menstruacia..ovulacia?

Odoslaťod Meredith »

Ahoj,


Ja som starsieho syna kojila 43 mesiacov, posledny rok sice iba v noci. Prvy krat som otehotnela popri kojeni ked mal rok a 4 mesiace, v osmom tyzdni som bohuzial aj potratila. Potom som uspesne otehontnela hned ako som ho odstavila. Menstruaciu som mala sice pravidelnu, ale kazdych 21 dni a tym padom to boli anovulacne cykly. Takze ani ani pravidelna menstruacia neznamena, ze ovulujes a mozes otehotniet.
Drzim palce aby vam to co najskor vyslo :4:
Meredith
expert
 
Príspevky: 1939

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron