Snažilky 2012

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Snažilky 2012

Odoslaťod keischa »

ale šak v poho ... nestrašíš ... keď to má prísť tak príde ak nie počkáme ... neberiem to tragicky ... ja len dúfam, aj keď je pravda, že vždy keď dorazí mrška tak som sklamaná, ale to prejde a ideme ďalej ... raz to príde ... len pozitívne myslieť ... uvidíme
keischa
 
Príspevky: 6

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2012

Odoslaťod moni1986 »

presne tak, treba mysliet pozitivne a verit, ze to pride v tu pravu chvilu. ja sa chystam v marci na prehliadku,tak snad mi tam povedia,ze je vsetko v poriadku. zatial sme sa snazili s tym,ze bud vyjde alebo nie. este tiez nepanikarime,aj ked radi by sme boli :D
moni1986
 
Príspevky: 13

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2012

Odoslaťod mamabella »

Ahojte baby, zatiaľ ani u nás nič nového.. Ja verím, že dieťa príde práve vtedy, keď má prísť.. Tak asi ešte nenastal ten správny čas.. :wink: No a ešte niečo: pred 3 rokmi mi tehotensky test vyšiel negatívny, no menzes neprichádzal, tak o 10 dní som skúsila zase a... // :punk:
mamabella

život je krátky, ale krásny

pokročilý
 
Príspevky: 798
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2012

Odoslaťod miruliatko »

Ahojte,
tiez sa pohravam s touto myslienkou od zaciatku roka..
raz by som uz velmi chcela,raz zas este nie..no hadam sa do konca tohto roka konecne odhodlame :D muz uz ani moc nechce,tak ale vie,ze pri mne nema uz ani inu moznost :D
pre nas by to bolo druhe a pre mojho muza uz tretie..ale tak uvidime..budem medzi vas nakukat,i ked este nesnazime..pozdravujem vsetky a vsetkym drzim pastiky :4: a skore //
miruliatko

beham ako tajfun:)

expert
 
Príspevky: 1568
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2012

Odoslaťod keischa »

Ahojte ... píšem, aby som sa podelila o svoju radosť, keďže môj drahý dnes nie je doma ... včera som si robila testík a bol tam duch ... dnes už pekné čiaročky ... teším sa ... nechcem zariaknuť tak len takto v tichosti ... v pondelok ideme k doktorovi ... keď to bude oficiálne tak napíšem ... zatiaľ však pssst :)
keischa
 
Príspevky: 6

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2012

Odoslaťod moni1986 »

joooj,tak potisku gratulujem. nedockavo som ocakavala tvoju spravicku. dufam,ze bude vsetko v poriadku a potom sa ozvi :D
moni1986
 
Príspevky: 13

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2012

Odoslaťod dymko »

Ahojte, dlho som tu nebola ale pripajam sa k tichej gratulke :clap:
nam sa zatial nedari. vsak ja sa nikam neponahlam ked sa drobatko rozhodne ze k nam zavita budeme sa tesit :D
dymko
 
Príspevky: 18

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2012

Odoslaťod 0vrtulka0 »

Zdravím Vás vospolok :)
Som tu nová, nesledujem túto diskusiu a vopred sa ospravedlňujem, že sem "leziem". Sme v predpríprave na 5. IVF a zháňam si naň lieky. Možno ste boli na IVF tiež a zostalo vám niečo z liekov, konkrétne by sme potrebovali Merional a Cetrotide. Dajte mi, prosím vedieť, ak by sa niečo našlo. Ďakujem a prajem všetko dobré.
V.
0vrtulka0
 
Príspevky: 6

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2012

Odoslaťod lenu_lienka »

Má táto skupina ešte aktívneho člena?? :)
Alebo sa Vám všetkým, dievčatká, podarilo úspečne ukončiť snažilkovanie?? Ak ÁNO, tak zo srdiečka gratulujem :dance:
lenu_lienka
 
Príspevky: 4

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2012

Odoslaťod ezuva »

halooo, baby, je tu niekto? :blink: moje tehu testy sú zatiaľ negatívne (škoda, lebo tie ovu boli krásne vyfarbené), ale nádej zomiera posledná, prinajhoršom príde v stredu mrška (aj keď, nemusela by veru)...
tehu príznaky ani nemám, len sa mi občas motá hlava, večer mi je nevoľno a občas by som vyplakala celé jazero. ale moja mama nemala pri oboch deťoch ani len náznak akéhokoľvek príznaku tehotenstva, vraj to proste vedela. a ja to viem tiež, takže dúfam :dudel:
držte palčeky ;)x
ezuva
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.