ako prehovorit muza na druhe dieta?

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

ako prehovorit muza na druhe dieta?

Odoslaťod janka9898 »

ahojte mozno je to blba otazka ale chcem pocut vase nazory postrehy a podobne
mam doma skoro 17mesacneho synceka a chcela by som mu dopriat surodenca no manzel z este je skoro nechcem velky vekovy rozdiel medzi detmi a potom si chcem dat do poriadku krcove zili lebo teraz ked chcem este jedno tehu tak nemozem ist s tym na operaciu bolo by to zbytocne
syncek je sice niekedy narocny ale ktore dieta nieje zaspava uz sam najest sa naje ako tak sam okrem polievky :lol:
cez den sa snazime byt bez plienok a zatial sa nam dari
tak toto su argumenty pre dalsie tehu ale ake su tie proti mi manzel nechce povedat
a ja tak tuuuzim po dietatku velmi uz sme sa nejeden krat pohadali stale som len plakala a ked som mala prvy den menzesu sme mali sexik a on sa pyta ze ci mozem otehotniet a ja ze to je nemozne ale mozne to je iba s panbozkovou pomocou
poradte kao ho mam presvecit
teraz uz na neho netlacim ale zase chcem tuto temu vytiahnut tak chcem byt priprvena
cakam na horuce informacie a argumenty a hlavne skusenosti mamiciek ktore mali deti po sebe i ked vekovy rozdiel vyse20 mesiacou je myslim akurat :lol: :lol:
tak cakam na vas :lol:
janka9898
expert
 
Príspevky: 1527

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako prehovorit muza na druhe dieta?

Odoslaťod corky »

aj moj manžel váhal a nakoneic z neho vyliezlo, že sa bojí, ako bude mať 2 deti rád ... že ma rad dcerku a že ma obavy, ako tu lasku rozdelí
moj manžel síce stale hovoril, že "nechce", ale ked som vysadila antikoncepciu, ani pozor si nedával... ale otehotnela som až rok potom a z toho sme sa 8 mesiacov snažili intenzívnejšie

ja mam medzi deťmi rozdiel 5,5 roka, čo sa mi zda ideálne aj teraz, aj do budúcna (napr. pravdepodobne nebudeme mať naraz 2 pubertiakov, naraz 2 vysokoškolákov). O tom, či si budu vychádzať podla mna vek až tak nerozhoduje, ja poznám aj takých, že su narodení 2 roky po sebe a neznášajú sa od detstva, ani teraz si nemaju čo povedať ... a zasa pekný vzťah súrodencov s velkým vekovým rozdielom.

u teba by som zatlačila na ten problem s krčovými žilami, skus mu vysvetliť, že by bolo dobré si to "odkrútiť" čím skor
že ty sa na to cítiš a že to zvládneš s 2 deťmi
a nechaj mu pruiestor, nech si aj on povie svoj názory ZA a PROTI
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako prehovorit muza na druhe dieta?

Odoslaťod janka9898 »

s tym vekovym rozdielom je toindividualne ja mam troch surodencou brata starsieho o dva roky rozumieme si spolu super aj doteraz az na nejake detske skriepky :lol: a medzi sestrami je 4a 6rocny rozdiel a zatial si len cestu k sebe hladame ked uz sme vacsie
tak preto nechcem nejaky vekovy rozdiel koli vlastnej skusenosti ale ako vravim je to individualne
dnes isiel drahy na pivecko s krstnym maleho super kamarati a ja mu akurat pisem list na dobru nooocku mozno ked bude omameny 2pivami ako zvycajne nieco pekne povie na to :lol:
tak uvidime co z toho bude
drzte palce aby cim skor bolo :mm: :mm:
a preto chcem uz teraz lebo o synceka sme sa snazili vyse roka atkze nechcem aby to bolo potom neskoro ale moze sa zadarit aj na prvy sup teda ak bude s kym :yawn: :yawn:
janka9898
expert
 
Príspevky: 1527

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako prehovorit muza na druhe dieta?

Odoslaťod Magdarka »

Ahoj janka :D
Magdarka
začiatočník
 
Príspevky: 229
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako prehovorit muza na druhe dieta?

Odoslaťod maria@redakcia »

Ako ho prehovoriť? Môj postoj je jasný a má úspech: už na začiatku vzťahu povedať a vyjasniť si, koľko detí chceme a aj aká je opcia. :-) A potom, hoci nastúpili vážne logické argumenty zo strany môjho drahého, ktoré naozaj by obstáli aj v Haagu, som len pokojne hovorila o svojej túžbe... netlačila som. Keď ani to nepomáhalo a boli z toho trenice, stiahla som sa, i keď som dala vždy jasne najavo, keď sme boli sami, že po tom túžim stále a že ma jeho narážky a vtipy na túto tému bolia. A - modlila som sa, myslite si o tom, čo chcete. Postoj môjho muža sa za trištvrte roka zmenil o 180 percent - a to aj v praxi. :wink:
maria@redakcia
začiatočník
 
Príspevky: 164

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.