,,Nahodky,,2011

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod mamina »

až sem cítim vôňu bábätka :fl: krásny je. Neviem síce kto je Mimka, ale gratulujem k nádhernému chlapčekovi a prajem veľa zdravíčka a radosti :yes:

Aj ja chcéééééééééééééém
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod kzlatat »

gemini píše:jednu z FB vam posielam

och aký je náádherný :D :D :D :D :D
kzlatat
expert
 
Príspevky: 7857

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod mamina »

kzlatat, prišla mi dalšia odpoveď z online poradne, na ktorú som už aj zabudla :oops:

"Lekár vám môže dať odobrať krv na infekčné ochorenia a na trombofilné mutácie, ale skôr si myslím, že zamĺknuté potraty boli náhoda, keďže ste donosili dve zdravé deti.Otehotnieť by ste mohli za tri mesiace od posledného potratu."

A dnes bola u nás kamoška s rodinou, poprosila som ju nech sa opýta kamošky gynekologičky,aký dôvod by mohol byť čakať polroka na snažilkovanie. Tak ona to vysvetlila tak, že ked dojde k spontánnemu potratu bez následnej kyretáže - dá sa snažilkovať po prvom cykle. Ale kyretážou dôjde k mechanickému rozšíreniu krčku a mohol by tam byť problém s donosením. Tým, že ja som pri oboch deťoch mala menší problém s týmto (ale len v posledných mesiacoch, od 33tt - rodila som v 37tt) - možno preto mi môj lekár poradil počkať polroka
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod kzlatat »

aha, tak to potom vysvetľuje ten pol rok.
Ja som s donosením chlapcov nemala problém - obaja sa narodili v 38tt, dokonca Radko by bol v brušku ešte dlhšie, keby mi ho nevybrali sekciou, ale vidíš, aj mne násilne otváral krčok a povedal 3 mesiace
kzlatat
expert
 
Príspevky: 7857

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod mamina »

áno - aj ona povedala, že štandardne sa odporúča 3-6m (preto nie hned po prvom cykle) a mne osobne možno preto až tých 6...no ja som tak nejalk vnútorne rozhodnutá začať pomaly od januára.
A chcem si dať porobiť výtery a CRPko, pretože mám pocit, že ma bolí hrdlo každé dva týždne. 2 dni bolí, potom prejde, o týžden-dva zas to isté :?
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod kzlatat »

Veď aj náš Tomino sa už 3.týždeň nevie zbaviť nádchy - minulý týždeň mu dala Dr. Pamycon do nošteka, po dobratí šiel do škôlky, na druhý deň už mal zase také husté zelené soplíky, no ide ma poraziť :?
A už aj Radko začína nádchovať, ja sa tiež neviem hlienov zbaviť ... no veselo s nami :|
kzlatat
expert
 
Príspevky: 7857

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod mamina »

kzlatat, tak ako - už máš prvý cyklus za sebou? Celkom to letí. Mna o týžden čaká návšteva na gynde a pomaly už aj druhá mrcha. Ale už zas som nachcípaná :jaj:
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod kzlatat »

mamina píše:kzlatat, tak ako - už máš prvý cyklus za sebou? Celkom to letí. Mna o týžden čaká návšteva na gynde a pomaly už aj druhá mrcha. Ale už zas som nachcípaná :jaj:

áno - včera mi dorazila 1. mrcha :D :D :D :D tak sa z nej teším, lebo ma to posúfa ďalej ... no a rozhodli sme sa, že po 2. ideme na to. Ak by sa aj nejakým zázrakom zadarilo na 1.pokus, tak to by som prišla s // k Dr. presne na konci 3.mesiaca po kyrete, tak už mi nemôže nič povedať :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kôli čomu ideš na gyndu?
kzlatat
expert
 
Príspevky: 7857

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod mamina »

Ani neviem prečo tam idem - ked som tam bola týžden po onej udalosti tak ma nechcel ani vyšetrovať. Povedal, aby som počkala na prvú mrchu a že mám potom prísť a uvidíme čo dalej. Tak predpokladám, že ma vyšetrí a zhodnotí či je všetko ok.
Vám veľmi držím palce :yes: Ak to nebude na prvýkrát, tak možno sa ešte stretneme v diskusii trebárs septembrovky 2013 :wink:
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.