,,Nahodky,,2011

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

,,Nahodky,,2011

Odoslaťod Magdarka »

Ahojte dievcence.Je februar,prave ,,menstruujem,,a po skonceni menzesu sa chceme s manzelom pustit do tvorby tretieho babatka.Ja chcem straaasne,manzel tak napoli.Vraj ked chcem,nieje proti,no vidim na nom,ze ani velmi happy z toho nieje.Keby sa nam zadarilo,bude sa vraj tesit...Muzi to neberu tak vazne ako my zeny.Vlastne az po narodeni dietata si uvedomia,co vykonali :D
Mame uz 2 drobcov.Mnohy [vlastne vsetci]omielaju dookola,ze nam dalsie netreba,ze naco nam bude a blablabla.No snad je to nasa vec?Zalezi len na nas dvoch ci mat,ci nemat dalsie dietatko.
A ja sa uz tak tesim...uz nech som tehulka :fl:
Je tu nejaka podobne ,,postihnuta,, ako ja?Budem sa tesit z kazdej spolubojovnicky a cakatelky na ten najkrajsi poklad na svete.
Magdarka
začiatočník
 
Príspevky: 229
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod kzlatat »

Ahoj, tuším sme na tom rovnako. Tiež mám dvoch synčekov a mne zapišťalo srdiečko po dievčatku - dosť dlho sme sa snažili o tretie bábo - trvalo nám to 3 roky, potom sa zadarilo, ale neskončilo šťastne, ešte počkať 1-2 cykly a môžme sa znova pustiť do snaženia.
Reakcie nášho okolia sú totožné s tvojim, ale už na to kašlem, dokonca moja svokra si myslí, že beriem HAK
kzlatat
expert
 
Príspevky: 7857

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod Magdarka »

Ahoj :) Som rada,ze sa niekto pridal...
Ja mam deti este malicke.Dcerka Kristinka ma 3 roky a 4m.-je ,,malacka,, v skolke.So syncekom Adamkom [22m.]som este na materskej.
S detmi sme zacali dost neskoro,rodila som ako 29 a 31rocna.Na dcerku sme cakali 3roky,nedarilo sa nam.No a syn prisiel veeelmi rychlo.Stacili nam 4m.,,nesnazenia sa,,Takze dcerkine 1.narodeniny a moju 30-ku som oslavovala s 7tyzdnovou fazulkou v brusku :roll:
Vsetci ma odhovaraju,ze mame male deti a 2 mi stacia a co budem robit z tromi....Viem,ze je mozno skoro na tretie babo,no este nie som tehotna.Moze nam to trvat dlhsiu dobu....A keby som otehotnela aj na prvy sup,tak kym sa babatko narodi,mal by mladsi syn takmer 3 roky a to je myslim si,idealny vekovy odstup,nie?
Moja kamaratka otehotnela prvy raz na prvy sup [dokonca sa ,,musela,, rychlo koli tomu vydavat]a trvalo im dalsie 4roky,kym otehotnela opat.
Ja si vravim,ze ked chcem dieta,tak teraz.Zakial nie som stara.
P.S;Mas kraaaasne torticky.Ja peciem len pre deti a muza.Skusila som uz 2x potahovanu tortu [marschmallow cukriky]a boli velmi pekne.No oproti Tvojim p:
Magdarka
začiatočník
 
Príspevky: 229
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod kzlatat »

U nás podobne - vydávala som sa neskôr a tým pádom aj detičky prišli neskôr - starší v 29 ( podaril sa po 2 rokoch ) a mladší v 33 ( ten po 2 mesiacoch ) ... tiež ma všetci odhovárajú ( okrem mojej segry ), nakoľko mladší má zdravotné problémy a vraj či sa nebojím, že aj to tretie by malo podobné problémy ( a ja si vravím, že keby aj malo, tak už viem, čo mám robiť, k akým lekárom sa mám pýtať, aké vyšetrenia,... )
ďakujem za pochvalu - veľmi ma to baví a má tak trošku zmenu počas RD :D
kzlatat
expert
 
Príspevky: 7857

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod hmka »

Ahojte!
Ja sa k vám tak potichúčky pridám :-). Tehu u mňa pripadá do úvahy koncom tohto roka, aj to mi ešte musí odklepnúť lekár. Tak snáď nám to spoločné čakanie rýchlejšie ujde. 8)b
hmka
pokročilý
 
Príspevky: 870

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod Kalea »

Jéj, kočky, aká zlatá debata. Náhodou som sem nakukla. Samozrejme, že je len a len vaša vec, ak chcete ešte tretie bábätko, nikoho iného do toho nič nie je.
Tak vám všetkým držím palce, nech sa vám tohto roku podarí počať vaše vysnívané bábätká, či už prvé, druhé, tretie alebo koľké len chcete :4: :4: :4: :clap: :clap: .
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert
 
Príspevky: 39888

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod Magdarka »

Hmka,preco az koncom roka?mas nejake zdravotne tazkosti?
Mne by celkom svedcalo trosku schudnut :yes: lebo som mierne povedane plnostihla[178cm/84kg]no moja vaha sa okolo 80-ky pohybuje uz od puberty.Pocas tehotenstva som zakazdym pribrala 20kg a ked to bude aj teraz[a to asi bude]tak pojdem do porodnice vise 100kilova a to je uz dost :eeek:
Tak sa dam mozno do nejakej lahsej dietky a na jar pojdeme na to.....
Magdarka
začiatočník
 
Príspevky: 229
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod hmka »

Magdarka píše:Hmka,preco az koncom roka?mas nejake zdravotne tazkosti?
Mne by celkom svedcalo trosku schudnut :yes: lebo som mierne povedane plnostihla[178cm/84kg]no moja vaha sa okolo 80-ky pohybuje uz od puberty.Pocas tehotenstva som zakazdym pribrala 20kg a ked to bude aj teraz[a to asi bude]tak pojdem do porodnice vise 100kilova a to je uz dost :eeek:
Tak sa dam mozno do nejakej lahsej dietky a na jar pojdeme na to.....


Magdarka koncom minulého roka mi robili cisársky a radia minimálne rok počkať. :rolll: Teraz chcem vymeniť lekárku a uvidíme čo povie nový doktor, ja to tak nejak cítim, že koncom tohto roka by už mohlo byť všetko OK a nič by nebránilo bábätku prísť :yes:. Dúfam ...
No a pár kíl by sa zišlo zhodiť aj mne :twisted:
hmka
pokročilý
 
Príspevky: 870

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod kzlatat »

Magdarka píše:Hmka,preco az koncom roka?mas nejake zdravotne tazkosti?
Mne by celkom svedcalo trosku schudnut :yes: lebo som mierne povedane plnostihla[178cm/84kg]no moja vaha sa okolo 80-ky pohybuje uz od puberty.Pocas tehotenstva som zakazdym pribrala 20kg a ked to bude aj teraz[a to asi bude]tak pojdem do porodnice vise 100kilova a to je uz dost :eeek:
Tak sa dam mozno do nejakej lahsej dietky a na jar pojdeme na to.....

jáj tak pár kilečiek by sa zišlo zhodiť aj mne, lebo by som do pôrodnice išla hádam aj 110 g :ashamed: ( ja meriam 182 cm )... ja som už toľko diét vyskúšala, aj cvičenie - no nič nepomáha, kilečká sa ma držia jak kliešte a ani zasvet nechcú ísť dole :?!?: Vlastne odvtedy osm začla priberať ako som musela nabehnúť kôli alergii na nemliečnu stravu. Pokiaľ som mohla jesť mliečne výrobky, tak som s váhou nemala problém ( teda vždy som si na seba musela dávať pozor ale nikdy to nebolo také hrozné a dokonca som sa vydávala podvýživená )
kzlatat
expert
 
Príspevky: 7857

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod Magdarka »

Ja som mala na zaciatku prvej tehotnosti 82kg.Rodit som isla 99kg.Po porode som sa dala na 90-dnovu dietu[ 8)b vyhovovala mi,schudla som 16kg.No asi pri 84.dni som zistila,ze som zase tehotna.Takze zhodene kila som zase nabrala.Syna som skoro rok kojila,tak som dietu nedrzala,no a po skonceni dojcenia som zacala zase a zhodila som 12kg.Teraz cez svietky som trochu nabrala[ako asi kazdy]tak by som sa mohla opat pustit na 90-dnovku....Len sa mi nechce.
Inak 90-dnova dieta je podla mna super.Da sa vydrzat,clovek nehladuje,len tie ovocne ranajky,to bolo tazkeee :bored:
Najviac som sa tesila na bielkovinove dni[kedze som masozrava]a vodne dni boli nocna mora.
No zhodit za 3mesiace 12kg je super,nie?A ani som ich nenabrala spat....
Tusim si dam 90-dnovku,nech trochu zhodim a potom sa pustime do vyroby drobceka 8)b
Co Vy na to?Popri cakani na 2ciarky,by sme mohli aj trosku schudnut. :yes: :yes: :yes:
Magdarka
začiatočník
 
Príspevky: 229
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron