,,Nahodky,,2011

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod mamina »

Takže mám za sebou kontrolu na gynde.
Robil mi bežné vyšetrenie a sono - všetko je v poriadku. Pýtala som sa ho na to čakanie a polrok. Či to má súvis s tým, že ja rodím v tom 37tt. Takže nie. Že on to odporúča všetkým :uh: že tak ich to učili na medine a on si myslí, že krčok, maternica sa potrebujú zregenerovať. Jednoducho je to jeho názor.

Čo sa týka dalších vecí - pýtala som sa či je možné získať poruchu zrážania krvi (píšem to laicky) - tak tu mi to vysvetlil asi tak. Sú dva problémy. Jeden môže byť, že žena má hustejšiu krv. Preto sa pozorne sledujú hodnoty hemoglobínu (ja som ho napríklad mala ešte v norme, ale už to bola hraničná hodnota a preto si zakrúžkoval, že to budú sledovať - ked mi bral krv v tom 8tt) - ALE toto by mohlo spôsobiť problémy neskôr - určite to nemôže byť príčina včasného potratu. Preto si to zakrúžkoval - že to bude sledovať. Ak by aj neskôr boli hodnoty hraničné, dal mi trebárs užívať polku anopyrinu.

Druhý problém s krvou môže byť nejaký hyperkoagulačný neviem čo - ten by mohol spôsobiť aj včasný potrat, tam sa robia špeciálne testy, ibaže táto porucha je VRODENÁ. A nie je možné, aby som mala dve zdravé tehotenstvá za sebou :uh:

Pýtala som sa na hormonálny profil - že tam nemá u mna čo riešiť. Mrcha prišla aj po zákroku presne ako má, mám pravidelný cyklus bez výkyvov. Jednoducho - podľa neho mám všetky krvné výsledky v norme, gyn.vyšetrenia v norme, som zdravá žena :rolll: mám počkať pár cyklov a ísť na to.

Ja neviem - nerozumiem sa tomu. Ale už sa v tom nebudem šprtať. Je to lekár, ktorému dôverujem. A kvitujem, že ani raz nepovedal slovo "náhoda" :mrgreen:
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ,,Nahodky,,2011

Odoslaťod Sebinah »

Ahojteee! Tak sa po sto rokoch ozyvam aj ja..... tu to nejak ale nežije :D čo robíte celé dni hmm?? Moja Kika má už 10 mesiacov a teraz čakáme ďalšiu ratolesť, v novembri :) :) včera na UZ (screening v prvom trimestri) doktor povedal že je všetko ok, a pravepodobne je to chlapec <3
Sebinah
 
Príspevky: 17
Mood: Happy
Obrázky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron