farebné steny v byte

Dlhé zimné večery doma, horúce letné dni na lúke, chrípkové týždne v postieľke alebo námorné výpravy vo vani. Každá máme svoje vyskúšané triky na detskú zábavu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod katalinaa »

teraz to to už podľa mňa nie je moc moderné také strašne farebné steny. ako ja si pamätám, že možno 10 - 12 rokov dozadu bola taká strašná móda, že mať každú miestnosť inej farby, alebo ešte lepšie dve steny tak a dve tak ale to už dávno nie je teraz je to fakt skôr o tej čistote, o takej jednoduchosti a to sa mne páči viac to musím priznať
katalinaa
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Niminke »

Mne sa to tiez paci ale do detskej izby by som mozno dala aspon nejake nalepky potom alebo tak. Podla toho samozrejme akeho veku su tie deticky ale pokial su take mensie tak by som to takto kombinovala aby to nebolo pre ne take fadne a aby to teda pripominalo tu izbicku. Teraz uz mas kopec moznosti ako to spravit pestrejsie. Mas tie nalepky na stenu, mas tapety, mas kadejake hracky, ktore sa daju zavesti na stenu, vankusiky a podobne
Niminke
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod jolanitha »

to hej tam to netreba podcenovat, hlavne mat v zasobe presne taky odtien aby sa dali premalovat vsetky capky :D ak bielu tak isto taku co rychlo nezajde, ze je dlho pekne biela ako ma byt. lebo potom ked takto nieco len pretries, nejaku tapku alebo spinku ti tam zostane normalne flak a je to vidno, ze je to inej "bielej" ako zvysok steny. takze odporucam na to davat pozor z vlastnej skusenosti :D
jolanitha

Odoslaťod katalinaa »

@patrissianka Tiež som rada, ja som práve za tú jednoduchosť ale zase súhlasím s tým, že aspoň v detskej izbe by tá farebnosť mala byť potom doplnená hračkami a nejakými nálepkami ale dekoráciami na stenách
katalinaa
začiatočník

Odoslaťod Niminke »

@jolanitha Toto som ja tiez zazila, ked som chcela premalovat aj v kuchyni co som mala popri sporaku a pretrela som to a ked to uschlo tak taky flak mi tam zostal. Som myslela, ze ma porazi. A to sme ani nemali tak davno pred tym celu kuchynu. Strasne rychlo ta biela zasla
Niminke
začiatočník

Mood: Happy

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nápady, hry a tipy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.