farebné steny v byte

Dlhé zimné večery doma, horúce letné dni na lúke, chrípkové týždne v postieľke alebo námorné výpravy vo vani. Každá máme svoje vyskúšané triky na detskú zábavu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod lia25 »

Jeeej ďakujem ti veľmi pekne nevadí. Hlavne, že si to stihla pred tým ako sme šli nejakú kúpiť. A mohla by si mi ešte napísať kde ste ju kupovali? Vieš aby som nemusela teraz po všetkých obchodoch lietať a zháňať ju
lia25

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod milenia »

Jaj tak to som rada, ze som to stihla :) Mohla si napisat aj, ze to potrebujes nejako extremne rychlo ked mne furt vsetko vypadne, tak dolezite veci si zapisujem na listocky radsej. Vies co podla mna by sa mala dat kupit uplne hocikde kde maju takyto sortiment. My sme ju sice kupovali v predajni chemolaku lebo oni ju vlastne vyrabaju ale maju ju isto aj inde
milenia

Odoslaťod lia25 »

V pohode zase tak rýchlo to nemuselo byť :) Nakoniec sme ju našli hneď v prvom obchode takže sme to zvládli aj sami
lia25

Odoslaťod milenia »

Joj tak super, aj ste uz vymalovali?
milenia

Odoslaťod domcaria »

ta je fajn aj do kupelne a kludne ak vam nieco zostalo tak si ju nechajte dobre uskladnenu, nam ked sa aj nejake flaky objavia tak to mozeme premalovat a vobec to nie je vidno lebo si pekne drzi taku krasnu bielu ako ked ju cerstvo natries a to dost dlho...
domcaria

Odoslaťod lia25 »

Áno už máme hotovo našťastie. Ďakujem ešte raz za radu, manžel pochválil, že som dobre vybrala, že sa mu s ňou aj dobre robilo ;)
Dúfam aby sme nemuseli zase za chvíľu maľovať všeteko na novo. Ale zase v kúpeľni sa toľko fľakov neobjavuje, teda nie v tých horných častiach
lia25

Odoslaťod milenia »

Parada tak mate uz pokoj teda. Ci este vas caka aj nieco dalsie co potrebuje vymalovat. Joj tak to som rada, som polichotena, ze aj manzel ju pochvalil :D
milenia

Odoslaťod domcaria »

tak neviem teda ako u vas ale u nas deti dokazu spravit flaky uplne vsade :D ale je pravda, ze tam je to tak menej ako napriklad v kuchyni alebo v detskej. tam mam pocit, ze musime pretierat flaky snad kazdy mesiac. keby to vsetko necham tak tak to vyzera, ze mame vzorovanu stenu :D
domcaria

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nápady, hry a tipy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.