farebné steny v byte

Dlhé zimné večery doma, horúce letné dni na lúke, chrípkové týždne v postieľke alebo námorné výpravy vo vani. Každá máme svoje vyskúšané triky na detskú zábavu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod veronickavejuska »

Jasné pridám potom fotky :) Už to máme hotové. Veľmi sa teším a hlavne som bola rada, že sme to v pohode stihli
veronickavejuska
začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod klarienka »

joj tak sa tesim :) teraz uz je aj take pocasie na to aby sa clovek realizoval aj doma, uznas to tak netaha von :D som zvedava velmi na tie vase fotky :)
klarienka

Odoslaťod lia25 »

Prosím vás keď ste chceli maľovať kúpeľňu tak ste kupovali nejakú špeciálnu farbu aby bola odolná voči vlhkosti či ste kupovali len nejakú obyčajnú?
lia25

Odoslaťod Natka4568 »

Neviem či nájdeš takú špeciálnu, skôr by si možno mala hľadať takú čo necháva stenu dýchať aby sa netvorili plesne a nedusilo ju to :)
Natka4568

Odoslaťod lia25 »

To som práve nevedela, že či niečo také vôbec existuje. Ale tak hento už potom je ale nejaká iná keď má také schopnosti, že je taká priedyšná? A vieš mi takú poradiť?
lia25

Odoslaťod veronickavejuska »

To je najlepšie si kúpiť takú čo ti poradia v obchode. Lebo akože osobne si myslím, že do kúpeľne to isto nie je vidno. Presne ako ste písali treba takú čo necháva stenu dýchať aj keby si musela použiť napríklad viac vrstiev
veronickavejuska
začiatočník

Odoslaťod lia25 »

Veď dobre teda ale viete mi nejakú konkrétnu poradiť? Lebo teraz ju musím len objednať z internetu keď sa nedá ísť do normálneho obchodu
lia25

Odoslaťod milenia »

My sme cez leto malovali kupelnu ale uplne som zabudla, ze co to bolo za farbu. Iba viem, ze bolo to vedro take modre ale ked som hladala cez obrazky tak som zistila, ze kazde druhe je vlastne modre :D Spytam sa zajtra muza ked s nim budem volat a dam ti vediet
milenia

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nápady, hry a tipy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.