farebné steny v byte

Dlhé zimné večery doma, horúce letné dni na lúke, chrípkové týždne v postieľke alebo námorné výpravy vo vani. Každá máme svoje vyskúšané triky na detskú zábavu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod veronickavejuska »

Baby akú farbu do obývačky by ste poradili k tmavo zelenej sedačke?
veronickavejuska
začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod vladika »

ja ti asi moc neporadim lebo ja by som asi vsade dala normalne bielu :D :D podla mna je potom uplne najlahsie aby si si k tomu nieco doladila aj nejake doplnky alebo akykolvek nabytok a vyzera to potom tak pekne cisto :)
vladika

Odoslaťod klarienka »

k zelenej sa hodi celkom oranzova ale neviem ci je teraz uz prakticke mat taketo farebne steny. uz sa vacsinou dava biela ako pisala uz tuto baba nado mnou. lahsie sa ti potom k tomu doladuje vsetko ostatne :) aj vankusiky alebo nejake sosky, nabytok a tak
klarienka

Keď to som ja práve nechcela. Ja som chcela aby to bolo celé také veselé a pôsobilo tak domácky a proste, že sú všetci u nás vítaní. Biela na mňa pôsobí tak strašne chladno. To je skôr farba do kancelárie nejakej asi
veronickavejuska
začiatočník

Odoslaťod klarienka »

jaj tak ale to sa uz moc teraz "nenosi" ale ked sa ti to paci tak preco nie. alebo dajte biele a nalep si tam nejake tie nalepky na stenu aby si to ozivila
klarienka

To nie je taký zlý nápad :) Aj keď ja veľmi nie som na takéto tie kvetinky a podobne. Niečo modernejšie by som chcela asi
veronickavejuska
začiatočník

Odoslaťod vladika »

jaj tak to neviem, mne prislo, ze ked si to prave chcela take farebne, ze mozno kvety alebo proste nieco take. ale zase su aj take moderne alebo si mozete na jednu stenu dat napriklad tapetu. ved namalujte si tie steny a ked to budete mat hotove tak mozete vymysliet co s tym dalej. my sme mali dobru skusenost napriklad s albapurou, ta vydrzi dlho krasna biela takze nemusite hned na buduci rok zase malovat. plus dovoluje stene dychat takze si myslim, ze nebude problem ani s tym ked bude potom aj tapata tam
vladika

Odoslaťod klarienka »

to uz je ale potom na tebe. ked sa ti to teda nepaci tak si to nedavajte. ale mozes skusit na celu jednu stenu normalne tapetu a ostatne nechat biele aj to sa teraz vela robi
klarienka

Pozerala som tú farbu a majú ju aj u nás tak pôjdeme tú kúpiť. A teda sme sa dohodli, že dáme na vaše rady a teda pôjdeme pozrieť nejakú modernú ale farebnú tapetu zároveň a dáme ju na stenu za gaučom
veronickavejuska
začiatočník

Odoslaťod vladika »

fakt? tak super. ked to budete mat hotove musis poslat foto aby sme vedlei ake to mate pekne :) aj ta tapeta ma velmi zaujima aku vyberies. tak sa tesim a drzim palce nech to mate pekne
vladika

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nápady, hry a tipy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.