farebné steny v byte

Dlhé zimné večery doma, horúce letné dni na lúke, chrípkové týždne v postieľke alebo námorné výpravy vo vani. Každá máme svoje vyskúšané triky na detskú zábavu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod kovalicka »

Vážne? Vôbec nesmrdí? To by som musela najprv asi vyskúšať lebo tomu moc neverím, podľa mňa každá farba smrdí
kovalicka
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod dvorianka »

hej?tak super, som rada, ze sme poradili :) a ano je to pravda, ja som to sama na vlastnej kozi vykusala, ze proste nesmrdi ta farba
dvorianka

Odoslaťod 2mariamaria »

teraz si ale budete musieť keď tak farbu objednať lebo také obchody ako obi a podobne pozatvárali ktožvie na ako dlho
2mariamaria

Odoslaťod lianaska »

maminky prosim vas chcela by som si teraz vymalovat spalnu ked mame tolko casu, poradite do akej farby by som mozno mala ist a aj rovno aku kupit? a kde ju teraz kupit?
lianaska

Odoslaťod Natka4568 »

Teraz asi jedine cez internet, pošta aj keď obmedzene stále funguje ale väčšina e-shopov teraz prešla len na kuriérov ale to máš podľa mňa ešte lepšie lebo nemusíš nikam chodiť. A akú tam máte farbu teraz a na akú by ste ju chceli premaľovať? Ak chcete niečo farebné tak by som možno odporúčala medzi to dať základnú farbu, teda bielu aby to krajšie chytilo
Natka4568

Mood: Happy

Odoslaťod milkiha »

mate prosim vas baby nejaku overenu stranku na objednavanie farieb? my to chodime furt kupovat do obchodu ale kedze to teraz nejde tak chcem objednat ale potrebujem najst taky kde maju albapuru farbu, to je biela. neviem ci poznate ale my kupujeme iba tu ale nechcem to len tak z niekade odkial nemam skusenosti lebo teraz sa musi vsetko platit dopredu kartou tak nech nezadavam take udaje na nejake pofiderne stranky dakujem
milkiha

Odoslaťod lianaska »

ale ved obchody s farbami uz otvorili teraz nie? :) teda nie tie velke ale take mensie by mali byt otvorene. no bielu by som chcela lebo by som chcela aj nabytok menit ale poriadne este neviem aky tak aby som mala istotu, ze sa mi to bude hodit :D
lianaska

Odoslaťod milkiha »

anooo :) bola som strasne strastne stastna, ze tieto obchody uz otvorili a teraz uz aj dalsie tak sa mi ulavilo, z internetu nerada objednavam. uz mame farbu aj kupenu. tiez bielu sme kupovali
milkiha

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nápady, hry a tipy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.