farebné steny v byte

Dlhé zimné večery doma, horúce letné dni na lúke, chrípkové týždne v postieľke alebo námorné výpravy vo vani. Každá máme svoje vyskúšané triky na detskú zábavu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod 2mariamaria »

áno, začína byť pekne ale stále je dosť vlhko a zima. to, že sem tam zasvieti slnko, neznamená, že môžem mať teraz pol dňa otvorené okná, veď by sme zamrzli vieš. neviem si to predstaviť proste. preto potrebujem takú čo ľahšie schne a rýchlejšie trošku
2mariamaria

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod sussia »

@kovalicka videla som to. ako ty vravis, nevyzeralo to zle, bolo to take moderne aj vsetko ale neviem si predstavit ako byt pre rodinu a tak. skor tie farebne alebo ked uz nic ine tak aspon biele steny a ozivit to nejakymi obrazmi, alebo inymi vecami
sussia

Odoslaťod kovalicka »

Je to na každého vkuse vieš ako. Ja si to proste tiež neviem predstaviť. Ale budeme aj my maľovať zase v lete, my to nechávame vždy na tie teplejšie mesiace lebo to aj rýchlejšie schne a dá sa vetrať stále
kovalicka
začiatočník

Odoslaťod dvorianka »

ak chces taku co rychlo schne tak mozno albapura by bola fajn. my sme ju tiez pouzili ked uz nebolo take uplne idealne pocasie a v pohodicke nam uschla za tie tri hodinky a mohli sme davat dalsiu vrstu. na nej je super, ze je oteruvzdorna a priedusna, proste, ze nechava tu stenu dychat co je dobre prave vtedy ked potrebujes dat aj takto viac vrstiev
dvorianka

Odoslaťod 2mariamaria »

super, ďakujem konečne nejaká konkrétna rada. poviem o tom mužovi nech ju ide kúpiť
2mariamaria

Odoslaťod sussia »

@kovalicka hej to chapem, ved to sa da aj vetrat prakticky cely den, ja napriklad neznasam ako tie farby smrdia, boli ma z toho strasne hlava takze ked sa maluje tak ja sa vacsinou snazim cely den stravit vonku ale aj tak to tam je potom citit este dlho
sussia

Odoslaťod kovalicka »

Ach tak to mi ani nepripomínaj, mňa z toho tiež večer strašne bolí hlava a trvá to potom aj niekoľko dní :/
kovalicka
začiatočník

Odoslaťod dvorianka »

ak vam toto vadi tak pre vas je potom idealna ta albapura co som pisala lebo ta vobec nesmrdi, len tak fakt jemnucko vonia tak ako ked proste mas oprate pradlo alebo co tak takou cistotou by som povedala. vobec z toho neboli hlava a hlavne sa taka jemna vona aj rychlo vyvetra :)
dvorianka

Odoslaťod 2mariamaria »

prosím ťa a kde ste ju kupovali?
2mariamaria

Odoslaťod dvorianka »

normalne v obchode som ju kupovala, my mame u nas akoze take nieco ako farby laky a tam som ju kupila :)
dvorianka

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nápady, hry a tipy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.