Máme doma dieťa s poruchami učenia a/alebo pozornosti

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Máme doma dieťa s poruchami učenia a/alebo pozornosti

Odoslaťod ella »

Skupina vyhradne pre maminy, ktore maju dieta s poruchou ucenia (dyslexia, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia, dyspraxia, dysmuzia...) a/alebo poruchou pozornosti (ADHD/ADD), pripadne znaky Aspergerovho syndromu...

Ahojte, vytvorila som tuto nasu SUKROMNU skupinu, aby sme sa mohli podelit aj o veci, ktore nepatria do verejnej skupiny... Vsetky maminy, ktore dostali pozvanku (a Ty si jednou z nich), tak su mnou navrhnute.
Ak mas pocit, ze tu niekto chyba, da mi prosim vediet Tvoj navrh do spravy aj s odovodnenim.
Ak nahodou mas pocit, ze niekto je tu nepravom, mozes to skusit riesit so mnou cez sukromnu spravu...

Pravidla su myslim jasne... Neurazame sa, respektujeme sa, mame pravo vyjadrit svoj nazor a ide to vzdy slusne...
Veci z tejto skupiny sa nevynasaju, ak chces niektore informacie pouzit, mozes si skusit od autorky daneho prispevku vypytat suhlas...
ella

Stastie, unav sa...

expert

Obrázky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Máme doma dieťa s poruchami učenia a/alebo pozornosti

Odoslaťod ella »

Ked sa nam to tu trosku rozbehne, tak popisem udalosti nasich poslednych dni...
Miska je teraz v jazdeckom tabore, klop-klop, zatial sa jej tam paci, uz je tam tretie leto a tak ju poznaju animatorky aj nejake dievcata, s ktorymi je na izbe (su tam 3-4 izby po 6-8 dievcat).. :)
Mne sa medzicassom podarilo dovolat Dr.Janosikovej a mame termin na august ohladom AS.. Nejako necakam, ze by sa potvrdila diagnoza, ale urcite crty tam su tak vyrazne, ze vlastne ovplyvnuju kazdodenne spravanie doma a vlastne aj tie problemy s citanim a pisanim...
ella

Stastie, unav sa...

expert

Odoslaťod ella »

Miska dnes volala z tabora (hura, po dvoch dnoch si nabila telefon)...
Ma sa dobre, vsetko je vporiadku, potesila sa, ze som psovi kupila nove voditko a to je asi tak vsetko :)
V sobotu ideme po nu, odtial po male deti (su u nasich) a znova budeme mat plny dom :) (je tu bez nich smutno a ticho)..
ella

Stastie, unav sa...

expert

Odoslaťod ella »

Ja: Deti, podte si upratat!
Miska: Ja uz nie som dieta, ja som osobnost... :)b :)b :)b
ella

Stastie, unav sa...

expert

Odoslaťod ella »

A niekedy su aj tazsie dni...
Miska prave udrela Anda iba preto, ze bola nahnevana kvoli jogurtu... Doniesla z chladnicky dva rovnake jogurty (Fantazia), ale Vikinka tam mala aj visnu a Miska iba dzem bez visni... A uz sa odula, nahnevala, odvravala a ked nieco Ando povedal, tak ho buchla... Pomooooc...
ella

Stastie, unav sa...

expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Máme doma dieťa s poruchami učenia a/alebo pozornosti

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.