október - december 2016

bábätká narodené v roku 2016
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: október - december 2016

Odoslaťod lackolu »

Tak budete mať malinkú princeznú :D
My máme už tri detičky... štvrtáka, prváčku a škôlkára...
uvidíme, či pribudne štvrté dieťatko a budeme mať "štvorlístok" :4:
lackolu
začiatočník

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lackolu »

ja som rodila všetky tri detičky normálne...
pri prvom synovi to bolo náročnejšie, pri dcérke som sa preto veľmi bála - ale nakoniec to bol pekný pôrod a ďalšieho synčeka som porodila celkom fajne a aj rýchlo (mám na to pekné spomienky)
lackolu
začiatočník

Odoslaťod LenkaNoel »

No aspon doma mate veselo.Ja som doma len sama s malym,zatial,manzel jazdi na kamione,je velmi malo doma.Ale tak co uz,peniazky treba a tu u nas na vychode velmi na vyber s robotou nie je.
My sme si tiez vraveli ze po druhom babetku poriesime hned tretie ale neviem neviem,uvidime.co nam osud prinesie ;)
LenkaNoel

Odoslaťod lackolu »

veru veselo :yes:
akurát robíme s dcérkou domáce úlohy (už sú na m, M, a, A + spoje) - tak sa trápime (písanie ju veľmi nebaví)
štvrták už máva zložitejšie úlohy, ale chvalabohu už veľa vecí si zvláda robiť sám... (len občas pomáham s projektami - keď treba veľa kresliť a podobne)
na najmenšieho asi čosi lezie... dúfam, že nebude chorý
v robote je toho vyše hlavy - akurát mi začína byť dosť zle... (žalúdok ako na vode)
lackolu
začiatočník

Odoslaťod LenkaNoel »

No tak mas to pestre :) Noelovi ide skola ako tak,dost som z toho mala obavy lebo on je dost pomaly,stale sme chodievali na neurologiu,logopediu a ku psychologicke,lebo riaditelke v skolke sa zdal byt stale pozadu,ale aj podla nas,ale nikdy mu nic nezistili.Len je pomalsi,ale skolu celkom zvlada,tak uvidim ako mu to pojde aj dalej.
LenkaNoel

Odoslaťod LenkaNoel »

A co vlastne robis?Ja som isla skoro na Pn,lebo robim v takej fabrike kde vyrabaju svetla do automobiliek.A tobim ako kontrolorku kvality a dost vela stresov ale hlavne kvoli nocnym a 12tkam ktore tam robime a este tie vypary z plastou su dost skodlive tak som sa dala vypisat.
LenkaNoel

Odoslaťod lackolu »

aj môj prvorodený je pomalší, ale o to precíznejší...
som učiteľka na ZŠ...
celý čas počas tehotenstva si na PN-ke? aj ja sa pohrávam s myšlienkou dlhodobej PN-ky... uvidíme...
behania po škole a stresu sa trochu obávam... (toho mám v práci požehnane...)
lackolu
začiatočník

Odoslaťod LenkaNoel »

Da sa tak povedat,ze asi aj od zaciatku som na PN,pri prvom som robila az do materskej na smeny,tiadne nocne a tak ale predtym sme robili 8cky ale teraz som nechcela tak riskovat,lebo u nas vo firme kazda jedna sa hned vypise kvoli tym skodlivinam,ako mohla som robit aj denne,ale to mi zase nevyhovovalo kvoli synovi..takze tak.Ale uz mi praca trosku aj chy a ten stres a zhon,doma mam asi az velky klud,hlavne pokial je maly v skole,ale tak musim si to este uzit lebo ked sa malicka narodi tak ten klud mi urcite bude chybat :)
LenkaNoel

Odoslaťod lackolu »

veru, uži si pokoj kým môžeš a kým sa ti dá... potom už bude veselšie :yes:
ja rozmýšľam, kedy ísť k doktorovi... asi až po dušičkách...
uvidím, ako mi to vyjde - lebo všade mám toho veľa (aj doma aj v práci - sa nezastavím... ani cez víkend - robotu si veľa raz aj domov nosím...)

ktovie, či sa sem niekto pridá... (by bolo čo čítať :)) )
lackolu
začiatočník

Odoslaťod LenkaNoel »

Snad sa to tu coskoro opat rozbehne..
A neviem,ale ja by som nevydrzala tak dlho cakat na potvrdenie tehu,ved ja som hned ked mi test potvrdil 2 ciarky tak som hned na druhy den isla k dr.,sice ma poslal domov ze este nic poriadne nevidno,ze je to take na 50%,a prist som mala opat o 2 tyzdne...co uz,velmi sme si to zelali :)
LenkaNoel

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2016

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.