október - december 2016

bábätká narodené v roku 2016
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

október - december 2016

Odoslaťod gabo@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce mamy s termínom október 2016!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
gabo@redakcia
Site Admin
 
Príspevky: 674

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: október - december 2016

Odoslaťod Tanikbb »

Ahojte, pred 6.rokmi som tu bola v aprilovkach 2011 a bola to neuveritelna skupina. Stale sa stretavame, sme v kontakte. Kazdy rok sa na vikend spolcime a som rada, ze sme v kontakte zostali. Tento rok, neviem ci zle pozeram, ale nevidim tu ziadne prispevky. Pozeram zle?
Tanikbb

Stastna mamina

začiatočník
 
Príspevky: 225

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: október - december 2016

Odoslaťod lackolu »

tiež som sem chodievala (v r. 2012) a teraz kde nič - tu nič...
lackolu
začiatočník
 
Príspevky: 118
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: október - december 2016

Odoslaťod LenkaNoel »

Ja som tu chodievala v roku 2010 a teraz tiez pozeram ze nikto nic.Snad sa to este rozbehne ;)
LenkaNoel
 
Príspevky: 15

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: október - december 2016

Odoslaťod lackolu »

ja som sem nakukla po štyroch rokoch... (vtedy sme boli v očakávaní)
a vyzerá to tak, že teraz znova čakáme, preto som bola zvedavá, či to tu ešte funguje (DETIČKY podľa kalendára)
no nejako sa to tu vytráca... ktovie prečo...
lackolu
začiatočník
 
Príspevky: 118
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: október - december 2016

Odoslaťod LenkaNoel »

Ved aj ja som sem prave preto nakukla lebo cakame babetko po Vianociach a zachcelo sa mi opat s niekym podebatit a ako vidim uz to tu akosi utichlo.
LenkaNoel
 
Príspevky: 15

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: október - december 2016

Odoslaťod lackolu »

A kedy presne (ak sa smiem spýtať)?
My sme ešte len na úplnom začiatku (viď môj ticker :D )... ale keďže tu nie je rok 2017, tak píšem sem...
Tak ty už pomaly finišuješ... Ja sa ešte len začínam zoznamovať s nevoľnosťou :?
lackolu
začiatočník
 
Príspevky: 118
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: október - december 2016

Odoslaťod LenkaNoel »

Ja som momentalne v 29tt, termin mam vypocitany na 6.1 ale dr mi povedal aby som s tym datumom neratala,lebo pojdem cisarskym,takze vraj niekedy medzi sviatkami.Ale uz sa neviem dockat.Doma este mam prvacika,takze ubieha to rychlo ale aj tak sa neviem dockat.A ty kedy mas termin?Ja som na zaciatku tiez mavala nevilnosti,no potom presli.
LenkaNoel
 
Príspevky: 15

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: október - december 2016

Odoslaťod lackolu »

a čo čakáte slečnu či fešáka ?
Takže ti budú robiť plánovanú sekciu pomedzi sviatky... a kvôli čomu ?
Placenta je vcestná ? (dúfam, že sa môžem pýtať :wink: )
Ja som na úúúplnom začiatku... ešte mi len týždeň mešká menštruácia, ale tehotenské testy mám pozitívne všetky (si robím každý deň - pre istotu :jaj: )
No k doktorovi sa chystám až tak za dva-tri týždne... ešte počkám - uvidíme...
ak by mi to potvrdil, tak do júna je ešte ďaleko (niekedy v júni by to potom asi bolo, ale to je ešte skoro)
Necháme sa prekvapiť, ako to celé dopadne - ten ticker som si sem vložila z nostalgie (páči sa mi ako odrátava dni :D )
Inak - som Lucia - teší ma :D
lackolu
začiatočník
 
Príspevky: 118
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: október - december 2016

Odoslaťod LenkaNoel »

Ahoj,ja som Lenka :) Doma uz mame chlapca Noela,bude mat v decembri 7r.,a teraz cakame dievcatko,ale meno este nemame,nie a nie si vybrat.Pri prvom porode sa to skomplikovalo a musela som urychlene na sekciu a teraz uz pojdem zase..sice vravi sa ze nemusi byt po prvej automaticky aj druha ale ja po tom prvom zazitku by som sa uz bala rodit normalne,lebo mam aj uzku panvu.
Dufam ze ti to lekar len a len potvrdi,my sme sa velmi tesili a planovali,sice az po 7. rokov ale tak to asi malo byt :)
LenkaNoel
 
Príspevky: 15

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2016

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.