január - marec 2016

bábätká narodené v roku 2016
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: január - marec 2016

Odoslaťod nikicka »

ivkasram píše:Ahojte tehulky,rada si s Vami vymenim tehu radosti,starosti:o) Termin mam koniec marca,ale ved nikdy nevieme ci skor,neskor:o) Ako sa cítite? Už lepšie ako prvý trimester? :yes:

ahoj. tiež budueme koncom marca podla oficialneho datumu je to 26.3.2016 :) tak uvidime kedy sa rozhodne :)
co sa týka tvojej otazky ci je už lepsie ako 1. trimestre :) no pochvalim sa ze som ta stastnejsia ktorá sa citi dobre od sameho zaciatku.
občas sa vyskytli mierne bolesti hlavy, raz aj ukrutná migrena, ale prežila som :)

jedine co ma trapi co by som bola rada mala nejake chute :) bolo b yjednoduhsie si urobit obedik a vecericku :)
takže sa snažime papať zdravo a pestro ale chute by sa zisli :)
nikicka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nikicka »

Aurora5 píše:Ahojte ma tu niekto termin na marec?

tiež som marcovka :) pravdepodobne...
nikicka

Odoslaťod badox »

Ahojte
Aj u mna je to marec - 16.3.2016 - pekny datum ak by to nahodou vyslo (co nepredpokladam :-D )
Uz mate vybrate mena? Poslite na inspiraciu ;-)
badox

Odoslaťod nikicka »

Tatiana/Martin kedze este nevieme co to bude. :)
badox píše:Ahojte
Aj u mna je to marec - 16.3.2016 - pekny datum ak by to nahodou vyslo (co nepredpokladam :-D )
Uz mate vybrate mena? Poslite na inspiraciu ;-)
nikicka

Odoslaťod nelaa »

ahojte,
tiež sa pridávam k "marcovkám" a teším sa na naše veľkonočné kuriatko :fl: zatiaľ nevieme čo to bude, ale po 3 chalanoch, by sa hodila zmena :lol:
nelaa

...

expert

Mood: Happy
Obrázky: 34

Odoslaťod badox »

nelaa píše:ahojte,
tiež sa pridávam k "marcovkám" a teším sa na naše veľkonočné kuriatko :fl: zatiaľ nevieme čo to bude, ale po 3 chalanoch, by sa hodila zmena :lol:

nelaa drzim teda palec.. Moj po dvoch chlapcoch tiez tuzil po dievcatku, ale.. asi vie robit iba chlapcov, na poslednom UZV bol pipik neprehliadnutelny :-) Som zvedava ci sa to vam podari prelomit :-)
badox

Odoslaťod nelaa »

badox píše:
nelaa píše:ahojte,

nelaa drzim teda palec.. Moj po dvoch chlapcoch tiez tuzil po dievcatku, ale.. asi vie robit iba chlapcov, na poslednom UZV bol pipik neprehliadnutelny :-) Som zvedava ci sa to vam podari prelomit :-)

Badox, tak vyzerá, že sa nám to konečne podarilo ;) Tiež som pri treťom veľmi túžila po dievčatku, narodil sa chlapček a je taký úžasný, že by som ho nemenila... teraz mám také síce šťastné ale aj zmiešané pocity, že to má byť dievčatko... neviem to ani opísať... taký rešpekt asi... či to budem s babou vedieť :ashamed:
nelaa

...

expert

Odoslaťod badox »

nelaa píše:Badox, tak vyzerá, že sa nám to konečne podarilo ;) Tiež som pri treťom veľmi túžila po dievčatku, narodil sa chlapček a je taký úžasný, že by som ho nemenila... teraz mám také síce šťastné ale aj zmiešané pocity, že to má byť dievčatko... neviem to ani opísať... taký rešpekt asi... či to budem s babou vedieť :ashamed:

jeeej, tak to je super :-)
urcite to zvladnes ked si dala troch chlapcov :-D a urcite to bude prijemne spestrenie rodinky. Tak gratulujem :-)
badox

Odoslaťod monika121 »

Ahojte. Tak ja mam termin na januar 21 pfuuu ale strach neustupuje xiiii :-?? Snad vsetko dobre dopadne. :mm:
monika121

Odoslaťod nelaa »

Hehe, hádam to zvládnem :) Aké máte mená pre bábätká? Ja som z toho total jeleň :off
nelaa

...

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2016

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.