január - marec 2016

bábätká narodené v roku 2016
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

január - marec 2016

Odoslaťod gabo@redakcia »

Srdečne vítame všetky budúce mamy s termínom január 2016!
Ak ste u nás prvýkrát, možno využijete príručku nášho fóra. Na našej stránke nájdete tiež Sprievodcu pôrodnicami Slovenska, diskusie o tehotenstve a pôrode, diskusie o pôrodniciach a môžete si nechať zasielať náš Mailík pre bruško a bábätko, ktorý môže byť vašim sprievodcom tehotenstvom a výchovou dieťaťka do troch rokov.
Prajeme krásne diskutovanie
redakcia
gabo@redakcia
Site Admin

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Január 2016

Odoslaťod jancika79 »

Ahojky,

ako pozerám, tak pozerám, zatiaľ žiadna tehuľka s termínom na 1/2016? Tak skúsim hodiť príspevok ako prvá a verím, že sa nás tu zopár nazbiera :wink:

Zatiaľ stanovený termín máme na 11.01.2016, ale necháme sa prekvapiť ako sa to bude ešte časom vyvíjať. Práve dnes som bola na poradni a som oficiálne 15+2 tt. no a krpčúr by mal merať 12 cm. Doma už máme jedno 7 ročné žihadlo, chlapčeka. :adore:

Pekný deň zatiaľ
jancika79

Re: Január 2016

Odoslaťod karolajn »

No , vyzera to , ze aj ja budem patrit do tohoto okienka. Ale priznam sa, neni som na to este nastavena psychicky. Hm... ako si na tom ty? V poho?
karolajn

Re: január - marec 2016

Odoslaťod jancika79 »

Ahoj Karolajn,

Som rada, ze si sa pridala :D

Nas to na uvod trosku prekvapilo, ze sa zadarilo, ale v pozitivnom zmysle. Ja som "trosku" (trosku viac :oops: ) stresor, takze cakam poctivo a nervozne na vsetky vysetrenia, ale snazim sa vzdy mysliet pozitivne a zatial to vychadza.
Tiez ta tehulkovstvo zastihlo necakane alebo mas len take zvlastne zmiesane pocity, ze sa aj tesis a na druhej strane si to nevies predstavit?
Kedze ja mam taky vacsi rozdiel medzi detickami, tak sa citim opat ako prvo-tehulka a vsetko studujem nanovo :blink:

Pa a pekny horuci den
Jana
jancika79

Odoslaťod andy6987 »

Ahojte kocky,

Chcela by som sa opytat najde sa tu jedna z vas co cakame babatko v januari a si v zahranici napriklad Irsko ? :D
andy6987

Odoslaťod karolajn »

Ahoj andy, nie, nie som v zahranici. Som v nasej rodnej krajinke.... ako sa ti dari?
karolajn

Odoslaťod karolajn »

jancika79 píše:Ahoj Karolajn,

Som rada, ze si sa pridala :D

Nas to na uvod trosku prekvapilo, ze sa zadarilo, ale v pozitivnom zmysle. Ja som "trosku" (trosku viac :oops: ) stresor, takze cakam poctivo a nervozne na vsetky vysetrenia, ale snazim sa vzdy mysliet pozitivne a zatial to vychadza.
Tiez ta tehulkovstvo zastihlo necakane alebo mas len take zvlastne zmiesane pocity, ze sa aj tesis a na druhej strane si to nevies predstavit?
Kedze ja mam taky vacsi rozdiel medzi detickami, tak sa citim opat ako prvo-tehulka a vsetko studujem nanovo :blink:

Pa a pekny horuci den
Jana

Dakujem za mily komentar. Vies, ja uz mam velke deti, chodia na gympel a teraz zrazu taka velka zivotna zmena. Nemali sme to v plane. Ale už sme si to prekusali. A tesime sa:) Ja uz som ok, moj manzel tiez, len velke decka to nevedia spracovat. Asi sa budu za nas hambit pred ostatnymi kamaratmi....
karolajn

Odoslaťod Evka16 »

Ahoj andy6987
Ja mám termín vo februari a s priateľom žijeme v Írsku v Dubline. :) Kde presne žiješ ty ?
Evka16

Odoslaťod Aurora5 »

Ahojte ma tu niekto termin na marec?
Aurora5

Odoslaťod ivkasram »

Ahojte tehulky,rada si s Vami vymenim tehu radosti,starosti:o) Termin mam koniec marca,ale ved nikdy nevieme ci skor,neskor:o) Ako sa cítite? Už lepšie ako prvý trimester? :yes:
ivkasram

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2016

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.