relaxácia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

relaxácia

Odoslaťod marinoe »

prvé čo ma napadlo a vlastne pripomenulo mi potrebu v našej rodinke osviežiť sa relaxáciami a masážami , keďže máme problém s chrbticou...niečo oddychové , zábavné a zároveň prospešné pre chrbát... :yes: možno by to bola motivácia na cvičenie pre moje deti.... :yes:
marinoe

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: relaxácia

Odoslaťod greta123 »

Tiež ma trápi chrbtica, relax by veru nezaškodil. :ax ;)x :no:
greta123

Odoslaťod greta123 »

Nedávno sa mi podarilo na schodoch vyvrtnúť nohu. takže 3 týždne som mala povinný relax a ešte stále mám problémy. :yes: :no: :nie:
greta123

Odoslaťod lumi77 »

Masáž je úžasná vec a veru aj dobrý typ na vianočný darček. Napríklad pre moju mamu, ktorá je v jednom kuse zaneprázdnená a na seba vôbec nemyslí... Masáž jej pomôže na boľavý chrbát a aj sa pri nej krásne zrelaxuje!
Verím, že ju tento darček poteší! (ja by som sa tiež nenahnevala, keby mi poukaz na masáž ježiško nechal po stromčekom...).
lumi77

Odoslaťod ika56 »

Masáž ako darček som už raz dostala a musím povedať, že som si ho veľmi užila! Samu by ma ani nenapadlo ísť na masáž už len z časovej zaneprázdnenosti. Takto keď som dostala poukaz, využiť som ho musela a ten relax spojený s časom len pre seba bol perfektný. Nie je to finančne náročné a pritom fantastické! Odporúčam!
ika56

Odoslaťod majkaaa »

Ako som tu už postrehla. Na tejto stránke majú ľudia masáže ako dary veľmi rady :)
majkaaa

Odoslaťod Davidek »

Možno najlacnejšia alternatíva ako sa zabaviť a precvičiť chrbticu je fit lopta :yes: :yes:
Davidek

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na ADVENTURE Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.