Hladam dobreho gynekologa v Bratislave

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Hladam dobreho gynekologa v Bratislave

Odoslaťod zuzlik_x »

fuzinko píše:zuzik, a nevieš mi povedať u toho doktora mareša, ako často sa chodi na kontroly ked si tehotna, lebo my planujeme babetko a v podstate potrebujem gynekologa, ktorý sa mi bude venovat a nie že ma odbije. Niektorí doktori volaju tehotne každy na kontroly raz za 2 tyždne, niektorí raz za 4 tyždne,. Toto by ma tiež zaujímalo. Dakujem

zuzlik_x píše:ja chodím k dr. Marečovi som max. spokojná, ročný poplatok je do 100 eur, 96,niečo ak niesi tehotná, ak otehotnieš dopláca sa + cca 20 Eur, ale máš tam naozaj komplet všetko, všetky labaky, ultrazvuky, sono prsnikov a čo ja viem čo ešte, aj keď som bola tehu, nemusela som na jediné vyšetrenie mimo - robí aj jednodňovú chirurgiu - v blízkom čase by sa mali sťahovať späť na Partizánsku kde budú mať svoju nemocnicu - aj oprerácie, pôrody, non-stop pohotovosť - kedy ale presne neviem, pôvodne to mali začiatkom tohto roka, ale malo sa to posúvať, na kedy netuším.... a výhoda je tu že ak máš urgentný problém a Mareš nemá ordinačné, alebo je na dovči chorý a pod. určite ťa zobere niekto iný - a oni tam majú dobrých dok. všetkých takže cez týždeň 7,00-18,00 a sobota 7 alebo 8,00 do 12 alebo 14 neviem presne, ale však a ich stránke to majú http://www.gpn.sk

ahoj keď si tehu, chodí sa podľa potreby - podľa zdravotného stavu, štandard do tuším 5-6 mesica mesačne potom každé 2 týžd. potom už každý týždeň, ak by bol náznak hocičo zlého, alebo ty by sa necítila ok, určite sa kontroly zhusťuhú - kamarátka k nemu chodila, každý týždeň od začiatku a potom aj 2x za týždeň, nerieši to paušálne, ale pristupuje podľa zdravotného stavu - vždy mi trpezlivo odpovedal na všetky moje otázky a niekedy ich bolo dosť a možno aj "o ničom" výhoda pri tehu v gpn je aspoň podľa mňa to že sú tam naozaj od rána do večera a ešte aj sobotu, keby niečo proste prídeš a skontrolujú a nevysedávaš po pohotovostiach - teda mimo noci a nedele, ale myslím že aj tak je to už max eliminované. a hlavne tam ti v tehu urobia všetky, všetky testy, väčšina aj súkromných gyn. posiela na rčité testry a špecial. utzvuky (v 12tt a 20tt) do nemocníc - kde zas neuveriteľne čakáš, prístup ako na bežiacom páse a pod.-lebo na to treba špec. atestáciu aj glukózový test a iné posielajú - tu sú taká malá klinika, takže riešia všetko tam - majú aj 3/4D
zuzlik_x

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod fuzinko »

Dakujem, za to, že si najdete cas a podelite sa so svojimi vedomostami V:) . Moj problem je, že mi najnovšie kamaratky tlacia do hlavy , že, by bolo asi najlepsie, ked uz mam menit gynekologa a planujem každu chvilu otehotniet, ak sa zadari, vybrat si gynekologa porodnika, lebo on so mnou potom vlastne absolvuje cele tehotenstvo a budeme sa pozat. Neviem, ale nejaka logika v tom asi aj je, ale najhorsi na tom je že ja sa neviem rozhodnut ci rodit na kramaroch , alebo antolskej.Navyše, MUDr.Mareš, na ktoreho počujem super chvaly je sice porodnik, ale v ružinove a tak rodit nechcem. Preto Vas chcem poprosiť, určite máte každa nejaké vlastne skúsenosti a urobili si preto svoj nazor, že co by ste mi odporucili. Mam mat obycajneho gynekologa a zazmluvnit si porodnika, alebo ako? :drop: Ja som počula veľa dobreho na MUDr.čunderlika -rodi na kramaroch a ma aj vlastnu gyn ambulanciu. Dalej je zevraj fajn MUDr.Durinova z prosanusu a rodi na antolskej. Proste chcela by som asi zazrak, ale dufam, že vysnivaneho doktora najdem, takeho s dobre vybavenou ambulanciou, s prijemným prístupom a spica odbornik. NEPOZNATE?????? DAKUJEM
fuzinko

Odoslaťod Dot »

Fuzinko, vyber si dobreho gynekologa a o porodnika sa staraj v case, ked to bude aktualne.

Lebo ak by si si aj hned teraz vybrala toho, u ktoreho chces rodit, nikdy nemas istotu, ze u neho rodit budes.
Moze byt na skoleni/na dovolenke/po dennej a nocnej sichte a padat unavou z noh.../moze mat uz zazmluvenych tolko rodiciek, ze ta odmietne (bezne u Cunderlika)/kym otehotnies a budes rodit moze odist do zahranicia...
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert

Odoslaťod zuzlik_x »

ja mám tiež ten názor - čunderlí čo viem, tak pri 50% už zazmluvnených pôrodoch aj tak nieje lebo vtedy má niečo iné a čo viem tak Ďurínová už neberie do ambulancie nové pacientky - ja som zvažovala prestup k nej kôli peniazom, lebo tam by som neplatila nič, lebo z roboty nám platia tam celkovú zdravotnú starostlivosť, ale manžel ma potom aj tak presvedčil nech ostanem u Mareša.
a hlavne naozaj keď ešte nevieš kedy budeš rodiť - sa trafiť naozaj nemusíš a kôli tomu sa obmedzovať podľa mňa netreba, dovtedy sa toho môže pomeniť...
napr. Mareš nerodí v ružinove, on bol pôrodník na Partizánskej - ich vlastná nemocnica, ktorú teraz rekonštruujú a majú sa tam čo viem v priebehu roka späť sťahovať - či a kedy budú ti ale teraz nezaručí nikto, lebo tam ide ešte aj cez magistrát a čio ja viem čo ešte skryté je v tom.... jednu dobu chodil rodiť na Kramáre - aj pri me bol - je to úžasný lekár a človek, ale ten personál okolo hrôza - ja už by som v BA nerodila, druhé som rodila v Banskej Štiavnici - som si myslela že ma vystrelili na Mars aké úžasné podmienky a personál oproti BA, alebo som ešte zvažovala Hainburg - len tam som to zavrhla kôli reči, keby to bola anglicky hovoriaca klinika neváham, alebo si ešte začali dosť pochvalovať Dunajskú Stredu - teraz tam bola kamarátka (cca pred 2 mesiacmi) a bola veľmi spokojná....
za ten rok (9 mes. len tehu) sa môže toho naozaj veľmi veľa zmeniť..... ale však rozhodnúť sa musíš ty
zuzlik_x

expert

Odoslaťod Veronika T »

ahojte, vidím že už dlhšie tu nikto nepísal, ale skúsim, možno sa nájde niekto kto mi poradí.
akutálne veľmi súrne potrebujem zohnať nového gynekologa v bratislave, a keďže sme sa z nej pred pár rokmi odsťahovali nemám taký prehľad. našla som si na nete GYN Sante s doktorom Gažom na kramároch a ešte ma zaujalo milly s.r.o. v ružinove. Nemáte niekto skúsenosti? aké sú poplatky u dr. millyho, keďže na nete som to nenašla... resp. nepoznáte niektoho dobrého, kto berie nových pacientov??
ďakujem
Veronika T
pokročilý

Odoslaťod COSTA »

Veronika, ku Gažovi nie. K nemu chodila svagrina a nadavala dost !!! A teda tiez z diskusii viem, ze baby sa skor stazovali ako boli spokojne ! V milly robia dvaja lekari. Jeden je Milly a jeden Zacok. Osobne som zazila Zacoka po porode, ked mal vizitu, podla mna hrozny pristup. Od kamosiek, co k nemu chodili, tak vsetky odisli, ale jedna kamoska je u neho spokojna, ale jej nevadi, ze je obcas nevrely, ked ma zly den :) Jednej kamoske vadilo necitlive vysetrovanie.....k nemu by som osobne nesla. Milly je vraj super, baby co poznam si ho chvalia, vlastne aj dve kamosky k nemu presli, ked bol raz Zacok chory a boli namiesto u Zacoka na vysetreni u Milliho, tak hned sa rozhodli prejst k nemu. Netvrdim vsak, ze Zacok je zly odbornik, to neviem posudit. Takze ak si vyberies Milly, tak potom aj Milliho :))))
Poplatok je na rok a urcite nie je vysoky, inak by tam jedna moja kamoska urcite nechodila :) Zavolaj si tam !
COSTA
pokročilý

Odoslaťod svinka »

Mudr. STANKO - V ŽIADNOM PRÍPADE NEODPORÚČAM!!! :ham:
Za preventívnu kontrolu si vypýtal 10 eur, lebo vraj mu to poisťovňa nepreplatí. totižťo som zmenila lekára. overila som si to v poisťovni a preplatili mu to.
keď som od neho odišla, na dvakrát som musela prísť po kartu a nakoniec mi dal iba výpis z jeho kontroly, správa o vyšetrení prsníkov chýbala a od predchádazajúceho lekára nič. ešte mi sestrička tvrdila, že som im kartu nedoniesla, lebo im sa nič nemôže stratiť.
Veľmi nepríjemný, neochotný a keď chcete odísť, tak sa stratí karta... teda nič ste mu nedoniesli...
Prijal ma Mudr. Hronec, bola som u neho iba raz, ale bol veľmi milý, hneď mi urobil vyšetrenia, mám z neho veľmi dobrý pocit a teším na ďalšiu kontrolu, ktorá ma čaká už zajtra. Takže jeho vrele odporúčam! :)b
svinka

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.