Hladam dobreho gynekologa v Bratislave

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Hladam dobreho gynekologa v Bratislave

Odoslaťod emaztrencina »

slniecko píše:A preco by mal? Je to jeho rozhodnutie a nikto mu do toho nema co hovorit.

tebe je naozaj jedno, ci zaplatis za standardne vysetrenie 50-70 eur alebo nic ?
tebe je naozaj jedno, ci zaplatis za jednu matersku vratane porodu orientacne 1.500 eur / 45.000 Skk ?
(podla mna toto je jednoznacna neustretovost voci svojim pacientkam)
nic v zlom, ale nie si nahodou jeho sestricka ?! :on:
emaztrencina

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Dot »

emaztrencina píše:
slniecko píše:A preco by mal? Je to jeho rozhodnutie a nikto mu do toho nema co hovorit.

tebe je naozaj jedno, ci zaplatis za standardne vysetrenie 50-70 eur alebo nic ?
tebe je naozaj jedno, ci zaplatis za jednu matersku vratane porodu orientacne 1.500 eur / 45.000 Skk ?
nic v zlom, ale nie si nahodou jeho sestricka ?! :on:

Emi, ale mame volny trh. Pokial ma Janek napriek tym cenam dostatok pacientok, tak si ceny bude drzat, ma na to narok, chvalabohu aspon do tohoto stat nevstupuje,a by este aj sukromnikom diktoval ceny. POkial pacientky zacne stracat, bude musiet ist s cenami dole alebo uzatvorit zmluvu s poistovnami.

Je to tak uplne v poriadku. Nie kazdy ma na to, aby k nemu chodil, ale, chvalabohu, porodnikov a gynekologov je v dnesnej dobe uz dostatok a v BA sa daju nast mnohi velmi dobri a za nizsie ceny.

Uzatvaranie zmluv s poistovnami nie je vobec jednoduche, musis poznat spravnych ludi na spravnych miestach. Ak ich nepoznas, daju ti velmi nizky limit na pacienta, z ktoreho nevyzijes. (tj pre mladeho lekara sa vobec neoplati otvorit si sukromnu prax, co je ako dobry a sikovny - poistovna mu da nizky limit a na ordinaciu vobe nezarobi).
Mas opletacky s platbami nacas...a najvacsie u statnej vseobecnej poistovne.

Plne chapem postoj lekara, ktory sa na nieco take vykasle.
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert

Odoslaťod ivka+filipko »

na termin u janeka sa caka aj 3 tyzdne, je total plny, jasne, ak si tehu, tak mas terminy podla terminov vzdy vopred dohodnute, to je ine , aj ked je problem, tiez sa k nemu da ist hned po dohode, ale inak je full, takze ak by znizil ceny a prisli by tam dalsie pacientky, tak by sa cakalo uz kolko? dokonca tusim, ze uz ani neberie nove pacientky....je jasne, ze nema dovod ist dole s cenou, k nemu sa chodi a plati hlavne za to, aky je a aky ma pristup...mam kamosky, skoro vsetky ho poznali nie tak, ze k nemu idu do ambulancie a teda ze ked si platis, tak je na teba mily....ale v nemocnici lezali a vraveli, ze to bol jediny dr, ktory sa s nimi porozpraval, vysvetlil a pod...mam dalsie zname, ktore nahodou rodili v ruzinove a boli s nim take spokojne, ze vsetky presli k nemu na americke a dalsie babo uz rodili pri nom.....ja by som priala vsetkym maminam, aby mali moznost mat takeho dr ako je on a dufam, ze on ostane taky, aky je teraz....vsetkym maminkam buducim zelam len vsetko dobre :vyplaz: :vyplaz: :vyplaz: :vyplaz: :vyplaz:
ivka+filipko
expert

Odoslaťod slniecko »

emaztrencina píše:

Ema, ale to ty nemusis, doktorov je inych dost.
Cele toto mi pride ako behat pred drahym butikom a vsetkych presviedcat, ze maju znizit ceny, lebo oproti v kenvele je to lacnejsie :rol8: ...

emaztrencina píše:nic v zlom, ale nie si nahodou jeho sestricka ?! :on:

:lool: :lool: :lool:
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod fuzinko »

Čaute dievčatá :yes: , Prosim o pomoc, resp.o radu. Už niekoľko týždňov po večeroch surfujem po nete a snažím sa najsť čo najviac informácii ohľadne dobrých gynekologov v BA,nakoľko s mojím terajším nie som spokojná, preto som sa rozhodla, že asi najlepšie bude, keď sa popýtam niekoho, kto môže poradiť podľa vlastnej skúsenosti. Najviac ma doposiaľ oslovil MUDr. Mareš a MUDr. Sladíčeková,samozrejme nebránim sa i inej voľbe.(S tých čo ešte berú pacientky, lebo samozrejme ja super aj MUDr. Kajaba, ale tam je to plne)Gynekológa si rada aj priplatím, nar. tých 150 - 200 eur ročný paušal, ale aby som platila MUDr. Janekovi ml. aj keď je úžasný, na to žiaľ nemám. Neviem sa však rozhodnúť a bola by som veľmi vďačná, či by ste mi nenapísali porípade nejaké ďaľšie skusenosti, poprípade ako ste spokojné. Veľmi pekne ďakujem
fuzinko

Odoslaťod slniecko »

K dr.Sladicekovej som nejaky cas chodila a bola som velmi spokojna.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod zuzlik_x »

ja chodím k dr. Marečovi som max. spokojná, ročný poplatok je do 100 eur, 96,niečo ak niesi tehotná, ak otehotnieš dopláca sa + cca 20 Eur, ale máš tam naozaj komplet všetko, všetky labaky, ultrazvuky, sono prsnikov a čo ja viem čo ešte, aj keď som bola tehu, nemusela som na jediné vyšetrenie mimo - robí aj jednodňovú chirurgiu - v blízkom čase by sa mali sťahovať späť na Partizánsku kde budú mať svoju nemocnicu - aj oprerácie, pôrody, non-stop pohotovosť - kedy ale presne neviem, pôvodne to mali začiatkom tohto roka, ale malo sa to posúvať, na kedy netuším.... a výhoda je tu že ak máš urgentný problém a Mareš nemá ordinačné, alebo je na dovči chorý a pod. určite ťa zobere niekto iný - a oni tam majú dobrých dok. všetkých takže cez týždeň 7,00-18,00 a sobota 7 alebo 8,00 do 12 alebo 14 neviem presne, ale však a ich stránke to majú www.gpn.sk
zuzlik_x

expert

Odoslaťod fuzinko »

zuzik, a nevieš mi povedať u toho doktora mareša, ako často sa chodi na kontroly ked si tehotna, lebo my planujeme babetko a v podstate potrebujem gynekologa, ktorý sa mi bude venovat a nie že ma odbije. Niektorí doktori volaju tehotne každy na kontroly raz za 2 tyždne, niektorí raz za 4 tyždne,. Toto by ma tiež zaujímalo. Dakujem

zuzlik_x píše:ja chodím k dr. Marečovi som max. spokojná, ročný poplatok je do 100 eur, 96,niečo ak niesi tehotná, ak otehotnieš dopláca sa + cca 20 Eur, ale máš tam naozaj komplet všetko, všetky labaky, ultrazvuky, sono prsnikov a čo ja viem čo ešte, aj keď som bola tehu, nemusela som na jediné vyšetrenie mimo - robí aj jednodňovú chirurgiu - v blízkom čase by sa mali sťahovať späť na Partizánsku kde budú mať svoju nemocnicu - aj oprerácie, pôrody, non-stop pohotovosť - kedy ale presne neviem, pôvodne to mali začiatkom tohto roka, ale malo sa to posúvať, na kedy netuším.... a výhoda je tu že ak máš urgentný problém a Mareš nemá ordinačné, alebo je na dovči chorý a pod. určite ťa zobere niekto iný - a oni tam majú dobrých dok. všetkých takže cez týždeň 7,00-18,00 a sobota 7 alebo 8,00 do 12 alebo 14 neviem presne, ale však a ich stránke to majú http://www.gpn.sk
fuzinko

Odoslaťod fuzinko »

prečo už nechodíš ak sa smiem spýtať? Taktiež sa chcem spýtať keď vieš ako často sa chodi u nej v tehotenstve na kontroly , lebo síce ešte nie som tehotna, ale planujeme babetko a potrebovala by som vedieť či sa mi doktorka bude venovat a nie že ma odbije. Mojho frajera sestra je tehotná a chodi na kontroly každý 2 tyžden, tak by ma zaujimalo aky je štandard. raz za 2 tyždne, alebo každý 4 tyždeň. ďakujem

slniecko píše:K dr.Sladicekovej som nejaky cas chodila a bola som velmi spokojna.
fuzinko

Odoslaťod Mysenka »

fuzinko píše:prečo už nechodíš ak sa smiem spýtať? Taktiež sa chcem spýtať keď vieš ako často sa chodi u nej v tehotenstve na kontroly , lebo síce ešte nie som tehotna, ale planujeme babetko a potrebovala by som vedieť či sa mi doktorka bude venovat a nie že ma odbije. Mojho frajera sestra je tehotná a chodi na kontroly každý 2 tyžden, tak by ma zaujimalo aky je štandard. raz za 2 tyždne, alebo každý 4 tyždeň. ďakujem

Fuzinko, na poradne v tehotenstve sa chodi najprv kazde styri tyzdne cca do 29 tt. a od 30tt. chodis kazde dva tyzdne. No a nasledne sa chodi uz kazdy tyzden, to uz su tie posledne tyzdne tehotentsva. Toto je standard. Pokial sa Ty individualne nedohodnes s lekarom, ze budes chodievat menej casto. Neboj, este sa tam nachodis dost, aj Ti to otravne pride. Lebo trepat sa k lekarovi ak sa citis relativne fajn tiez nie je ziadna vyhra.
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.