Hladam dobreho gynekologa v Bratislave

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Hladam dobreho gynekologa v Bratislave

Odoslaťod Dot »

Millie, mas pravdu.
LEn ta cena sa mi zda naozaj prilis vysoka, zvlast, ak ma clovek nejake problemy, potrebuje viac kontrol, odberov krvi...
Ja obcas, ak mam nieco surne (v inej oblasti), co potrebujem riesit rychlo, idem do sukr centra, kde navsteva vychadza cca 33 euro. Je to dost, ale tiez sa mi venuju min pol hodinu, aj viac a nie su to vyhodene peniaze.
Ale to, co spominate tu, 50-70 euro navstevu je prilis. Skoda.
Ale drzim mu palce, ak je naozaj velmi dobry odbornik a napriek tej cene ma zakaznicky, tak si to zasluzi.
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Millie »

ja u Janeka platim od 30-50,-...70,- som platila len raz a to za komplet preventivnu prehliadku (vratane sono prsnikov).
Myslim, ze tu bolo spominanych viacero dobrych lekarov...je z coho vyberat 8) ja som inak k Janekovi chcela ist uz ovela skor...ale tiez sa mi zdali platby velke...tak som sla k inemu, na odporucanie kamaratky ale po roku som odisla...nebol zly (dr. Klein)...ale ku vsetkemu aby ho clovek dokopaval + ta nemozna sestricka, s ktorou som sa pravidelne chytila.... p:
Millie

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. /F.N./

expert

Mood: Cool

Odoslaťod emaztrencina »

30 uz asi platit nebudes, na webe mal 30-70 eur, teraz tam ma uz len 50-70
emaztrencina

Odoslaťod Millie »

...dobre vediet.... :D :D jeho web teda nesledujem...aspon nebudem mať šok keď tam pojdem
Millie

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. /F.N./

expert

Odoslaťod kinka »

Ahojte, poznáte niekto MUDr. Miroslavu vargovú - gynekologička? Ak áno, aké skúsenosti s ňou máte?
kinka

začiatočník

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod ivka+filipko »

Millie píše:ja som spokojna s dr.Janekom, ma ambulanciu na Americkom namesti,
v teme tehotenstvo a porod je o nom tema, kde som prispela, tak sa nebudem opakovat :wink:
v skratke mi vyhovuje jeho moderny pristup, je ochotny, vsetko podorobne vysvetli a zaujima sa o pacienta. Je to vsak sukromnik.

najmilsi doktor akeho som kedy stretla, moj milacik :D :D :D ....obidve tehu som bola u neho a myslim, ze aj s jeho pricinenim a pristupom pohodovym, som mala vyborne tehu obidve a tak isto mi aj odrodil mojich chrobakov oboch....
ivka+filipko
expert

Odoslaťod ivka+filipko »

Millie píše:...dobre vediet.... :D :D jeho web teda nesledujem...aspon nebudem mať šok keď tam pojdem

50-70 urcite musite rataz za navstevu....ale ultra mile sestricky a nemusite ho dokopavat uricte k nicomu, vsetko sleduje perfektne on aj sestricky....posledne 4 tyzdne pred porodom som chodila na odozvy babetka a kontrakcie na pristroj, to nechodila nikde ziadna moja kamaratka....
ivka+filipko
expert

Odoslaťod ivka+filipko »

emaztrencina píše:pre Millie a dalsich:
Neodpustim si jednu kriticku poznamku na Dr. Janeka, po tolkych pozitivnych ohlasoch, ktore sa tu objavili:

Dr. Janeka poznam osobne, ako k lekarovi uprimne nemam k nemu ziadne vyhrady, kazdopadne platba za kazdu navstevu 50 az 70 eur je prehnana. Neriesim, ci na to mam alebo nie, uprimne povedane nemam problem s peniazmi, principialne mi vadi, ak napriklad tehotna zena k nemu chodi kazde 3 tyzdne, postupne aj castejsie, nedajboze sa objavia nejake komplikacie a on jej nevie ponuknut nejaky pausal, ktory by nebol v sucasnej polohe cca 1500 eur (navstevy po 50-70 eur, porod 800 eur atd ...)

Poznam sukromne kliniky v zapadnej Europe, ktore samozrejme maju taketo a vyssie ceny, ale rozhodne sa s nimi porovnavat nemoze. Viem, ze reklama v Markize nieco stoji, ale trochu skromnosti by bolo podla mna namieste. Na Slovensku je bohuzial atmosfera, ze radsej zaplatim, ako by som mala vyzerat, ze na to nemam.

no, pausal pre tehu by bol super urcite, urcite ustretovy krok, mozno to niekedy zavedie....

inak, minuly tyzden bol u nas clovek odmontovat merac z radiatora, trvalo to asi 27 sekund, zaplatila som 17 eur, tak to len na margo tych cien......volala som s vodarom a ten chcel za odrezanie radiatora 130 eur....myslim, ze na to nepotrebujete mat skoncenu ani strednu skolu.....a teda nikto z nich nema 6 rokov VS studia, x rokov atestacii a praxe a pracu , kde ide o ludske zivoty, vzdy min. dva....a okrem toho sestricky, pristroje, ultrazvuk a pod.....ja nelutujem ani korunu minutu u dr. janeka.....
ivka+filipko
expert

Odoslaťod emaztrencina »

.. lenze vsetci si platime zdravotne poistenie a vacsinou si neplatime poistku na udrzbu bytu...

Ja nerozumiem, preco Dr. Janek nespolupracuje s poistovnami, poznam vela sukromnych doktorov, aj gynekologov samozrejme, a im vacsinu ukonov preplaca automaticky zdravot. poistovna !
emaztrencina

Odoslaťod slniecko »

A preco by mal? Je to jeho rozhodnutie a nikto mu do toho nema co hovorit.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.