zlatá žila-hemeroidy

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: zlatá žila-hemeroidy

Odoslaťod raynee »

za rada :twisted: ..jasné,že za rady :wink:
raynee

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Tereziea »

Ahojte baby, ja mám dobré skúsenosti s anurexem. Predtým som vyskúšala veľa mastí, čapíkov a tabliet, ale nič moc. Anurex si nemôžem vynachváliť. Po prvej aplikácii sa mi hneď uľavilo od bolesti a pálenia. Aplikovala som skoro 2 týždne a som zase fit. Odporúčam všetkým. Najrýchlejší uzdravenie. 8)b
Tereziea

Odoslaťod miriam.vyparinova »

ja som bola s tym na operacii, no po roku sa to opat vratilo...zsitila som, ze najlepsie je to liecit stravou. Hned po prebudeni vypijem 1 dcl teplej saratice. ako prve sa musi do zaludka dostat nieco, co nie je tvrde, najlepsie nieco mastne (lyzica olivoveho oleja...), jogurt, pretoze stolica musi klzat, nemali by sme sa s nou trapit... ovsene vlocky na ranajky nie su velmi vhodne, su dobre az po niekolkych sustoch...

Osvedcili sa mi sedave kupele v studenej dubovej kore (pridala som aj harmancek a repik).
Stolicku v praci mam tvrdu (ako v skole), doma si casto vykladam nohy hore, nie je vhodne bicyklovanie, odporuca sa plavanie a prechadzky.

Vyborna je mast Dubova kora s alan...(neviem presny nazov). Je dobre 2 x denne vmasirovat mast do konecnika a po kazdej stolici. Taktiez je potrebne umyvat sa po stolici studenou vodou, pretoze hemoroidy su vlastne zily a zily sa teplom roztahuju, co pre nas nie je dobre...
miriam.vyparinova

Odoslaťod autumn11 »

mne sa to zlepšilo, keď som upravila stravu. Zaradila som do jedálnička veľa zeleniny a ovocia a večer som pila psyllium. V akútnych prípadoch mi pomohla mastička faktu a čipky.
autumn11

Odoslaťod bodina45 »

Osobne si myslim ze strava vplyva na vsetko. Na nase zdravie a na vsetky organy. Pokial sa aspon trosku clovek lepsie stravuje tak sa aj citi lepsie aj ma menej zdravotnych problemov
bodina45
začiatočník

Odoslaťod janazabrel »

Ja som v druhom tehotenstve trpela hemeroidmi. Nikdy predtým som s tým nemala žiadny problém, nevedela som, že to može byť až také nepríjemné. Myslela som si, že to po porode prirodzene zmizne, ale pomohlo mi až pravidelné umývanie. Lekár mi vravel, že je to tým, že som už trocha staršia rodička. Používam teraz pravidelne bidet a už je to chvalabohu za mnou. Papier som nezniesla, strašne dráždil. Aj vlhčené obrúsky. A biobidet je ešte aj ekologický, tak mám z toho navyše dobrý pocit. Odporúčam. Ale upravila som aj stravu, to je jasné.
janazabrel

Odoslaťod Stejsy »

@janazabrel To sme radi, že ti toto pomohlo. Niektoré ženy ale nemajú toľko financií, že si môžu hneď kupovať takýto bidet. Mala som tiež zlatú žilu a nebolo to nič príjemné. Som ale rada, že sa mi to už nevrátilo a že som ju mala len raz. Odvtedy si dávam na seba pozor
Stejsy

Odoslaťod bibusenka »

Mne zase pomohli na zlatu zilu kremy, ktore mi predpisal doktor
bibusenka
začiatočník

Odoslaťod janazabrel »

Vďaka, Stejsy. Som rada, že aj u teba už je to v poriadku. Jasné, bidet je aj otázka financií. Najlepšie, keď nemusíš nič podobné, ako sú hemeroidy, v živote riešiť :D Takže hlavne prevencia! Kamoška sa ich zbavila tak, že 3x v týždni chodila miesto obeda z kancelárie na jógu a večer hodinu so psom prechádzka... Doležitý je hlavne pohyb!
janazabrel

Odoslaťod luciy »

Ano pohyb je pri tychto neprijemnostiach najdolezitejsi
luciy
začiatočník

Mood: Cool

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.