Gynekológ Žilina

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Gynekológ Žilina

Odoslaťod lubi71 »

Myslím, že u Hartela sa už teraz platí viac, ak mám správne info. A platí sa každý rok. U Paučina ak som správne pochopila sa olatí iba prvý krát. Potom už len za sklíčka asi 2 euro. Ešte super lekár, čo mám skusenosť je Dr. Mitro, ale ten odišiel do Bytče. Ak nevadí dochádzanie, možem dať tel. číslo.
lubi71

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Sonika18 »

no neviem dochádzať by mi až tak nevadilo no neviem keby som mala problém a ráno do bytče :( skôr skúsim toho Dr. Paučina :) teda na fotkách vyzerá celkom v phodičke taky sympoš :) ešte tak sestrička ok a už máme vyhrané :D
Sonika18

Odoslaťod lubi71 »

AJ sestrička je v pohode, je veľmi milá. Nemala som vobec pocit, že otravujem, ale to som nemala ani u Buca.
lubi71

Odoslaťod Jaruška »

Ja chodím k prvému a som veľmi spokojná a nemenila by som - zatiaľ. Lenže mám pocit, že už má veľa pacientok. Jeden čas dokonca už ani nebral. A tiež treba brať do úvahy jednu vec: Hoci si tam predplatíš ročnú starostlivosť - 5O EURO, za mimo vyšetrenie spojené s nejakým úkonom v tom roku navyše si ešte aj priplácaš. Napríklad ja som brala Clostilbegyt, a chodila som aj na sono a injekcie - každý mesiac 15 EURO. Ale zase urobí to dôkladne, folikulometru mi robil najmenej dvakrát v mesiaci, za to sa tuším extra neplatilo, môžeš sa spýtať na čo chceš, ak treba predpíše ti ešte, čo treba - je veľmi zodpovedný, vďaka prístrojom zistí čo treba a vyvodí z toho dôsledky, je naozaj odborník. Takisto nedávno som bola na sono prsníkov, tiež tam v ambulancii, robí im to iný doktor, a platila som 15 EURO, hoci dva roky predtým som bola na poliklinike a bolo to tuším zdarma - a tiež som vtedy mala odporúčanie od MUDr. Hartela. Toto ma dosť prekvapilo. A nemá vypracovaný nejaký cenník, takže nevieš, čo ťa bude koľko stáť - už som sa na to pýtala. ale stále nič nemajú. Tehotenská knižka u neho stojí 250 Euro - ale je v tom už kompletná starostlivosť - ale bez pôrodu. On je fakt odborník, ľudský a má aj vybavenie. Môže sa ti ale stať, že sa ti cesta za tretím dieťaťom takto dosť predraží. Má ambulanciu na Solinkách. Toho druhého poznám, ale nie ako lekára, je milý a myslím, že veľmi kompetentný a určite ti pomôže, navyše mal kedysi ambulanciu v centre mesta, nad OC Mirage - myslím, že stále má, takže celkom dobrá poloha.

V tvojej situácii, keby som mala všetky info, by som sa možno rozhodla pre toho druhého. Ale či jedného alebo druhého, isto sa rozhodneš správne.
Jaruška

...žeby .... ŽEBY!

expert

Mood: Happy

Odoslaťod erikacy »

Ahojte kočky! Hartela si velmi chvália,no platí sa uňho ... Ja chodím k doktorke Jeznej a som s ňou velmi spokojná! :yes:
erikacy

Mood: Happy

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.