Gynekológ Žilina

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Gynekológ Žilina

Odoslaťod lubi71 »

Sonika,
chodila som k Bucovi asi 6 rokov, vrátane druhého tehotenstva. Bol v pohode, naposledy som tam bola v oktobri v minulom roku. Už neberie pacientky, lebo sa prednostne venuje urologii a má na starosti aj jednodnovu chirurgiu. Tak to všetko nestíha. Su tam veľmi dlhé čakacie doby, ked sa objednáš, aj 4 mesiace.
K Lánimu by som to asi neriskovala, vedľa jeho ordinácie mám zubárku. Má sestričku s otrasným správaním sa k pacientkam.
Skus ten link na www.gynpaučin.sk , su tam veľmi milí a ustretoví- to je moja skusenosť.
lubi71

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Sonika18 »

Dakujem ti moc :) no veľmi veľa som počula o DR. Hartelovi len je súkromny, čo si ja ako študentka teraz nemôžem dovoliť :( tak asi to len pretrpieť kým začnem pracovať a pak sa uvidí :roll:
Sonika18

Odoslaťod lubi71 »

Hartel už neberie nové pacientky, má problém zvládnuť tie, čo má. Nedá sa to stihnuť, má strašne veľa a chce sa každej venovať na urovni. Bola som tam objednaná, ale potom som sa rozhodla ísť k Paučinovi. Tam som platila vtedy pri vstupe 1 000- a potom ostatné ukony hradí poisťovna, len jednorázové pomocky používané pri prehliadke sa platia.
lubi71

Odoslaťod Sonika18 »

a čo sa týka toho Dr. Paučina tak tam sa tiež platí nejaký vstupný poplatok? Prípadne rôzne poplatky za vyšetrenia? A on ešte berie pacientky? No len sa bojím či je dosť odborník, ked mi príde taký mladučký :((((
Sonika18

Odoslaťod adunka »

Ahoj Sonika. Nebud smutna, ze Hartel neberie nove pacientky. Ja som jeho pacientka, pisala som do tejto temy priblizne pred rokom, ked som k nemu chcela ist, ale nie je to az taka vyhra. Ako odbornik je skvely, ale ako sa mi zdal zo zaciatku uzasny, tak to pomaly opadava. Ma obrovske mnozstvo pacientiek a je obrovsky, ale obrovsky problem sa k nemu dostat :(. Ked je akutnejsie problem, tak su strasne dlhe cakacie doby, co pri niektorych veciach jednoducho nejde. Cakaren vzdy plna, aj ked si objednana na konkretnu hodinu. Jednoducho nestiha. :roll: . Videla som to, ked som tam bola naposledy niekedy v lete. Sestricka mi povedala, ze pracuje od 6.30 (!) do nejakej 19stej. Vnutri som bola vtedy asi 6 minut (!) vratane vysetrenia :? . Mala som vtedy onicom pocit a hlavne, ze sa ma chce rychlo zbavit a rychlo rychlo na dalsiu pacientku. Nechcem mu krivdit, ale tak co si ma clovek mysliet po takom pristupe :(

takze tak. chystam sa asi tiez k tomu Dr. Paucinovi. Snad si to nejako ustrazi a nenaberie si tolko pacientiek...

Zelam stastnu ruku pri vybere lekara :)
adunka

Mood: Cool

Odoslaťod Sonika18 »

Jéj dakujem :) no to mi každý hovorí, že si dal moc na hlavu a to iste pocitujem, tam kde som teraz u Dr. Popluhárovej na objednanie čakám vyše mesiaca a pre tablekty ked idem tak som tam vyše hodiny len kvôli receptu :( a nedajbože, že prídem s nejakým problémom tak nemilý a strohý prístup to istí :(((
No teda, tak potom napíš ako si dopadla u toho Dr. Paučina :) som zvedavá aj ten ma napadol len neviem ako je to s platením a poplatkami ale čo som videla jeho stránku tak to ma perfektne vybavené :)))
Sonika18

Odoslaťod lubi71 »

Sonika, ja si myslím tiež to isté čo Aduška. Tiež som bola objednaná k Hartelovi, ale kedže je nezmluvný a všetko sa platí, tak sa mi zdalo príliš, aby som tam ešte po objednaní čakala 2-3 hodiny na vyšetrenie. Paučin má za sebou myslím dosť dobru prax, aj ked jr mladý. Skus prečítať jeho životopis. Pracoval v česku v dosť známej nemocnici.
Ten poplatok je ako som už písala.
lubi71

Odoslaťod Sonika18 »

aha tak ten poplatok čo si písala tých 1000sk to bolo u paučina? som myslela, že u Hartela bo tam sa tiež platí myslím ročný poplatok :) a pak myslím niečo aj za vyšetrenia ale no poviem ti v dnešnej dobe nájsť dobrého gynekologa je fakt námaha :(((( uplne naj by som chcela Dr. Babjaka ale ten žial nemá ordináciu a venuje sa len rizikovým tehotenstvám :( no tak našetrím a pokusím teda k tomu DR. Paučinovi sa aj bojím ako bude reagovať moja, ked jej oznámim že odchádzam :(
Sonika18

Odoslaťod adunka »

U Hartela sa platil jednorazovy rocny poplatok myslim okolo 1300,--sk, mozno viac. potom nejaka stovka, ked mi brali krv. a pri dalsich vysetreniach tiez okolo stovky.
zo zaciatku nemozem na neho povedat kriveho slova. zo zaciatku mi velmi pomohol vyriesit problemy co som mala. ale o niekolko mesiacov ako keby utalo a bol ako vymeneny :? preplnena cakaren. aj tri sme boli objednane na 11.00 h. :idea: , lekar nervozny.. neviem, ci mu islo o peniaze alebo preco to tak vyzeralo, ako vyzeralo, ale nebolo to o.k. je to o nicom, ked ma pacient pocit, ze lekara svojimi otazkami obtazuje :( ale to uz neriesim.. idem cinknut v priebehu niekolkych dni tomu Dr. Paucinovi a uvidi sa :) . Nehovoriac o tom, ze mi vyhovuje, ze sidli tam, kde sidli. Nemam auto a kym som sa dotrepala vzdy k Hartelovi, tak to trvalo :roll:
adunka

Mood: Cool

Odoslaťod Sonika18 »

no teda, tak to si mala taký problém ako ja :))) presne, že nič iné nechceš aby ta lekár bral ako človek a nie len ako niekoho stého v poradí, a to aj ja mam pocit že ked sa niečo opýtam, tak len ufrkne a s ťažkým srdcom mi odpoveda ako keby som ju neviem ako obťažovala.

Raz mi vynadala, ked som zabudla tabletku, že som to posrala a že môžeme od znova, no nikdy sa mi to nestalo, dosť to sralo mna ale má ona právo mi nadávať :(

Zas ked som zmenila poistovnu tak mi nadávala asi 5min, že keby nás nebolo tak veľa tak nás vyradí a nech si ideme kde chceme, ale tak pochybujem že to tým ostatným tiež aj povedala :(

Aj pri vyšetrení žiadne uvolnite sa, vrazí ich tam a ked má ešte tie gumené rukavica, tak čistá krása!

Nehovoriac o tom, že ked idem po tabletky tak si vystojím vyše hodinu kvôli receptu a na objednanie čakám vyšem mesiaca ak nie viac, strašne sa zmenila ževraj ale ja čo som u nej mi taká prišla :( no je to môj prvý gynekolog tak nemám s kým porovnávať, ale pak daj vedieť čo si zistila o tom Dr.Paučinovi mna by ako študentku zaujmalo tie poplatky :oops: :oops: :oops:
Sonika18

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.