Gynekológ Žilina

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Gynekológ Žilina

Odoslaťod alenka76 »

Ahojte Zilincanky!

Ak dakto potrebuje tuna je ciselko na Dr.Hartela:0905347167 alebo 0415007800
Teraz je naozaj na Bajzovej-je komplet vybaveny-Doporucujem!

K lekarom vseobecne-ja mam taktiez nic moc skusenosti-ale zachrana prisla prave od Dr.Hartela.Teraz som stastne tehotna.
Skuste ho,i ked sa musite objednat ale pristup Vam stoji zato.
papa
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod adunka »

alenka, blahozelam k mimi, nech ste obaja v poriadku :) . dakujem za cislo, dufam, ze ma zoberie, bude to moja spasa po neprijemnych skusenostiach. nevies este, kedy ma ordinacne hodiny? dakujem:)
adunka

Mood: Cool

Odoslaťod alenka76 »

Ahoj:-)

Musis sa objednat-on robi jeden tyzden samizda v mesiaci aj v Cechach-takze tam ti daju na vyber kedy-da sa aj o 18:00 napr.co pre mna bolo super.Neviem ako teraz ale pondelky mal len kaz.2 tyzden-skus zavolaj.
Priprav sa ze sa tam plati-ale da ti na vyber max .je to okolo1300Skk a potom trebars ked ti beru krv (250)
Neviem ako to je teraz -lebo ja uz byvam v rakusku-a chodim tuna k lekarom,ale Dr.Hartelovi mam za co dakovat :-)
Drzim palceky a dakujem

papa
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod adunka »

no. uz som objednana. sestricka bola velmi, velmi mila a ochotna. ale ma vsetko plne, na niekolko tyzdnov dopredu. nevadi. pockam :wink:
adunka

Mood: Cool

Odoslaťod pjana »

Pred dvomi dnami som volala MUDr. Hartlovi ale sestricka povedala, ze nove pacientky uz neberu. Ma take info aj niekto z vas? Je moznost sa tam nejak dostat? Do Ziliny som sa prestahovala pred mesiacom a po precitani tohto fora som bola presvedcena o tom, ze on je ten naj. Pripadne koho by ste poradili? Dakujem Vam za odpovede.
pjana

Odoslaťod Johana33 »

Ahoj Jani...skús sa pozrie´t na www.gynpaucin.sk Je to nova ambulancia, ja už som sa ta prihlásila. Ordinuje tam MUDr.Paučin a má to tam dobre vybavené. I sono má. :P
Johana33

Odoslaťod kikmora »

Ahojte. Aj ja som chodila k Medovarskému. Ako odborník bol O.K ale ako človek - hrozné......v tehotenstve som mala problémy v treťom mesiaci, bol naštvaný čo otravujem keď už končí a bolo pritom len pol druhej, po vyšetrení mi len hodila papiere a povedal, že mám ísť na prímovú ambulanciu, ale čo mi je mi nepovedal a na otázku čo mi je som dostala odpoveď medzi dverami - Hrozí vám potrat a zabuchol mi dvere pred nosom... po pôrode som prestúpila k Mudr. Mitrovi - síce má ambulanciu v Bytči, ale objednať sa dá cez telefón, bez poplatku a nečaká sa tam, lebo pacientky sú objednané a súrne veci sa dajú vsunúť aj medzi to. a má tam aj sono. A myslím si, že je aj dobrý odborník, do minulého roka robil v nemocnici na oddelení a chodí slúžiť stále a aj do Čadce
kikmora

Odoslaťod pjana »

Ahojte, dakujem Vam za odpovede. Zatial som sa este neprihlasila nikomu, bo sa neviem rozhodnut. Johanka bola si uz u toho noveho lekara? Co na neho hovoris?
pjana

Odoslaťod Johana33 »

Ahoj Pjana....ano bola som unho a nemozem nanho povedat ani jedno zle slovo. Ordinaciu ma krasnu, necaka sa tam dlho v cakarni...aj sestricku ma sikovnu. Urobi Ti podrobne sono, aj nahra na CD alebo USB. Som rada, ze som si ho vybrala.....moj predchadzajuci gynekolog bol hruby a neprijemny. ...Doporucujem tohto lekara.
Johana33

Odoslaťod Sonika18 »

Ahojte a neviete poradiť skúsenosť s Dr. Bucom z Vlčiniec a s Dr. Lánim ten čo ma sídlo pri tescu myslím :)
A ešte otázočka, že čo záhrňa ten ročný poplatok u Dr. Hartela? Moc dakujem :(

Ja som u Dr. Popluharovej ale má veľa pacientiek a ked aj prídem s problémom tak čakám a potom aj ten prístup, pokiaľ fakt nie som objednaná tak úsmev nečakám ani :((( :?
Sonika18

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.