Gynekológ Žilina

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Gynekológ Žilina

Odoslaťod monnyx »

kutina píše:prosím o kontakt na Dr. Hartela, chcela by som k nemu prestúpiť, ale neviem za pána nájsť kde sídli a telefón :-(

Ahoj kutina, ja mam na Hartela iba jedno t.č. 0915 871103, popripade www.gynekology.szm.sk. Prajem ti aby si nasla toho spravneho gynekologa.
monnyx

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zulu »

Ahoj kutina,

takže číslo priamo do ordinácie na recepciu je 041/ 500 78 00 a ordinuje na ul. Daniela Dlabača , priamo v meste kde bol kedysi Infotel na druhom poschodí...Ak sa potrebuješ ešte niečo spýtať kľudne napíš....
zulu
začiatočník

Odoslaťod DankaZA »

žilinčanka píše:Ja chodím k MUDr. Lánimu na ul. Republiky.

A

na Dr.Medovarského som ešte nepočula chválu, toto je prvá, nepoznám ho, ale podľa počtu pacientiek ktoré mu sedia v čakárni sa to dá veľmi ľahko zistiť do akej miery je odborník. Často sa stáva že nemá pre koho ordinovať. Mám to tam odsledované lebo chodím k odborníkovi do vedľajšej ordinácie a niekedy tam čakám dlhšiu dobu aby som si všimla ako to chodí u neho.

ja mam Medovarskeho- myslim ze odbornik je aj ked komunikacia s nim je tazka- taky typicky chlap. CO sa tyka tvojej poznamky ohladom nedostatku pacientiek- je to dost zavadzajuce ohodnotit to tym kolko ludi caka pred ordinaciou-Ozrejmim to:- Medovarsky ma pacientiek az az- malokoho zoberie- cakaren je prazdna z dovodu - ze sa pacientky zapisuju v pondelok do poradovnika na cely tyzden- a to presne na urcenu dobu. Je to super system- nemusis pol dna cakat na vysetrenie v preplnenej cakarni- ako tomu byvalo donedavna. No a nevyhoda je ze ak sa v pondelok rano tento objednavkovy system vyvesi za 15 minut je vsetko obsadene.. takze niekedy je problem sa objednat- potom uz len zavolat si a doplatit si vysetrenie mimo ordinacnych hodin....
DankaZA
expert

Odoslaťod Jaruška »

Ahojte, všetky :) , ja sa už niekoľko mesiacov márne snažím dostať na vyšetrenie k "svojmu" lekárovi. Ráno sa už na zoznam nedostanem, skúšala som sa teda objednať dopredu, nejde to, telefonicky ( treba zaplatit 100,- Sk, ale bola som ochotná už urobiť aj to) - tiež nie, navrhnú vám jeden termín a keď nemôžete, lekár je rozčúlený a nediskutuje, lebo má kopec inej roboty, máte prísť ráno a basta. A osobne sa dohodnúť nedá skoro na ničom. Oni netušia, že to skúšate už dlho, ani nemáte čas im to vysvetliť a popravde im to je asi jedno, alebo majú pacientiek dosť a majú pocit, že ich otravujú. Je ťažké slúžiť ľuďom, ale to predsa nedáva nikomu dôvod na takýto prístup. Som z toho znechutená a rozhorčená. Jasné, že rozmýšľam, že prestúpim inde, ale presne pre tento istý problém som pred 6 rokmi prestúpila od MUDr. Zachara zo Železničnej polikliniky, ktorý bol inak vynikajúci a mám s ním len dobré skúsenosti a som mu vďačná za starostlivosť v tehotenstve (aj za trpezlivosť pri mojich otázkach) k MUDr. Medovarskému, kde bol kedysi aspoň trochu lepší systém v objednávaní- bol vyložený papier celý týždeň. Teraz znova musíte prísť v ten deň ráno. Aspoň teda dnes bol štvrtok a bol tam iba komplet zaplnený papier na štvrtok a až zajtra vyvesia papier na piatok. Čo z toho, že lekári sú odborníci vo svojom odbore, keď sa k nim nedá dostať, keď potrebujete, a to ani na viaceré pokusy? Ale čo toto riziko: Nestanú sa tí "dobrí lekári s vynikajúcim prístupom" , ku ktorým prestúpime, lebo "naši" lekári nemajú na nás čas a ten správny prístup časom tiež trochu namyslení a arogantní, keď budú mať dosť pacientok? Alebo to má človek už v povahe? Je to teda riešenie, stále prestupovať? :? Jaruška
Jaruška

...žeby .... ŽEBY!

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Jagas »

...
Naposledy upravil Jagas dňa , celkovo upravené 1 krát.
Jagas

Odoslaťod MariaC »

Ahojte,
co sa tyka Medovarskeho... ja k nemu chosim uz asi 10 rokov a som s nim spokojna. Aj on je len clovek a ma nalady. A komunikacia s nim je v pohode, aj ked ho treba niekedy brat s rezervou. Myslim si, ze ako pristupuje k nemu pacientka, tak aj on ku nej.
Co sa tyka toho zapisovania, ano, volakedy davno mal vyvesene papiere na cely tyzden, ale stalo sa mu, ze mu ich ukradli. Ja som tam bola prave v ten den, bol dost napaleny, ale komunikoval so mnou normalne. Preto zaviedol zapisovanie len v pondelok. A co sa tyka zapisania, ked sa tam pride o pol osmej, v pohode sa da zapisat. (Papier vylozi sestricka o cca 8:00.) Iba teraz do 17.9. vykladal kazdy den. (Neviem dovod.) Mna bol zapisat manzel, a nebol problem.

Ale kazdy ma svoje skusenosti a aj svoj nazor... nikomu ho neberiem. Toto je moj.
MariaC

Odoslaťod adunka »

Ahojte, prosim mohli by ste mi povedat, ci p. doktor Hartel berie este nove pacientky a ci sidli tam, kde sidlil?pripadne telefon na neho. niekolkokrat som sa snazila dovolat na cislo, ktore tu bolo uvedene, ale nikto to nedvihal. potrebujem zmenu lekara a kazdy mi ho odporuca, ze vraj je vynikajuci. Pripadne mohli by ste mi odporucit nejakeho ineho lekara, najlepsie sukromneho. Vopred velmi pekne dakujem.
adunka

Mood: Cool

Odoslaťod Jaruška »

Ahojte, MUDr. hartel sídli teraz na Bajzovej ul, sú to Solinky, je to tá nová budova SSim. Najlepšie tam ísť a spýtať sa. ja som u neho od septembra a som veľmi spokojná. pekný dník. jarka
Jaruška

...žeby .... ŽEBY!

expert

Mood: Happy

Odoslaťod adunka »

Ahoj, dakujem za odpoved:). nevies mi prosim este povedat, ci to telefonne cislo je funkcne? (041 500 7800). A kolko sa plati za rok? dakujem velmi pekne za odpoved
adunka

Mood: Cool

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.