Svrbenie v posve po styku

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Svrbenie v posve po styku

Odoslaťod Martina z MT »

Ekzaktne takuto skusenost nemam, ale osvedcila sa mi prirodna intimna hygiena od CKHI:
http://www.ckhi.cz/?content=produkt&pid=127
http://www.ckhi.cz/?content=produkt&pid=890

vyplachy Tantum Rose (popytaj sa lekara al. v lekarni) al. sedacie kupele v nejakom dobrom "naleve" (dubova kora, etericky olej santal a pod.)

Okrem beznych svrbivych neduhov (kvasinky. mykozy a pod.) vraj existuje nieco ako alergia na ejakulat...
Martina z MT

Sloboda ducha!

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Yokina »

mavala som to casto. Ale prenasacom som bola najvacsiou pravdepodobnostou ja. Mam totiz vacsie mnozstvo Ecoli bakterii v posve. Trvalo roki kym mi jedna Dr. povedala ze tieto bakterie sa noramlne nachadzaju v konecniku... Zacla ma upozornovat, ze nie si musim davat pozor na hygienu pri sxe zo zadu. prepactze za vyjadrenie.... A tak som sa opytala ci to moze bat sposobene aj nespravnym pouzivanim toalet. papiera - utieranim zo zadu do predu. A Zahada sa nasla, a snazim sa ju riesit.
Teraz pocas tehotenstva sa vyskytol problem u muza- po tuli- tuli ma na konci take male zacervenanie, ktore sa rozhodlo nezmiznut.Teraz lekari tvrsia ze moze ist o precitlivelost a mali by sme sa dat vysetrit. Dufam len ze to nije alergia, ale verim ze nie, lebo sa nam podarilo otehotniet naprvy sup...
Yokina
expert

Odoslaťod modrofuzik11 »

mam s mykozami tiez problem. pouzivam canesten gyn a musim upravovat aj stravu. nejest tolko sladkeho... potom to prejde :) len keby pevna vola neprechadzala...
modrofuzik11

Odoslaťod marianov »

raz sa mi to stalo, svrbelo aj priatela, bola to asi nejaka infekcia. Skočila som si do lekarny pre takovy cipek, zaviedla ho, nechala cez noc a od te doby nič. kamaradka mela niečo podobné, jej to ale nepomohlo, tak musela k lekárke, tá ju dala nejakú masť a po týždni to už bolo dobré.
marianov

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.