odstránenie polypu na krčku maternice a rekonvalescencia

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

odstránenie polypu na krčku maternice a rekonvalescencia

Odoslaťod Katulienka15 »

Ahojte, práve som prišla od gynekologičky, na krčku maternice mám polyp, ktorý krváca a evidentne rastie. Lekárka hneď navrhuje odstrániť ho, ten zákrok sa volá ablácia polypu na krčku maternice a k tomu mi spravia aj kyretáž maternice. Kvôli letu (vtedy už neoperujú) ma však tlačí do termínu dva týždne pred dovolenkou a ja sa bojím, či budem môcť normálne plávať a podobné veci. Moja doktorka tvrdí,že normálne, za 4 dni už budem v pohode fungovať, chcem sa spýtať, či s týmto zákrokom máte skúsenosti a či to bolo naozaj tak, viem že je to krátky zákrok v celkovej anestéze. Ide mi len o to, aby som si tým náhlením neuškodila. Ďakujem za vaše odpovede :) , som trochu vystrašená a vystresovaná z toho, že ma tlačia do takéhoto termínu. Prípadne ak to niektorej robili niekde v Bratislave a bola spokojná, prosím dajte mi tip, kde by mi to mohli urobiť. Veľké ďakujem.
Katulienka15

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: odstránenie polypu na krčku maternice a rekonvalescencia

Odoslaťod TamaraT »

Ahoj, tak už si asi po zákroku, ja to mám tiež za sebou, potom sa dá normálne fungovať
TamaraT

Re: odstránenie polypu na krčku maternice a rekonvalescencia

Odoslaťod gabona1 »

Neboj, rýchlo sa dá normálne fungovať. ALe už to máš iste za sebou, možno pomôže iným, ktorí hľadajú odpovede. Ja som to podstúpila a fungujem v pohode už tretí deň.
gabona1
začiatočník

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.