Mám častý výtok a bolesti tam dole

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Mám častý výtok a bolesti tam dole

Odoslaťod Tinka89 »

Ahoj, pred nedávnom som začala spávať so svojim priateľom, je to môj prvý chlapec. Odvtedy ma to ale tak divne páli dole, chlavne, keď idem na malú a mám aj častejšie výtok. Na nete som čítala, že dievčatá ako ja sú náchylnejšie na baktérie... Neviete mi poradiť, čo mám robiť? Ako sa toho zbaviť? Alebo to prejde časom??? :oi :unsure:
Tinka89

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Mám častý výtok a bolesti tam dole

Odoslaťod corky »

naštív lekára
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod EminaW »

No, to sa stalo aj mne, keď som bola mladšia žaba :D Mne to našťastie rýchlo prešlo. Len je teraz viac než inokedy dôležitá hygiena, dávaj si na seba pozor, nech neprechladneš. A mne osobne pomohlo nosiť aniónové vložky :) nedám na ne dopustiť.
EminaW

Odoslaťod slniecko »

tiež odporúčam návštevu lekára, ono to asi nebude nejako vážne, ale takéto neliečené zápaly, aj keď drobné, môžu potom v budúcnosti narobiť šarapatu. Lepšie preliečiť. Ono tá liečba je zas poväčšinou jednoduchá, rýchla a účinná, netreba sa báť.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Martina12 »

Aj ja používam aniónky, skvelá voľba :P Na to, čo je tebe Tinka89 pomôžu tiež, majú vyváženú hodnotu pH a to nie je na škodu :) :P
Martina12

Odoslaťod Tinka89 »

K lekárovi sa zatiaľ bojím, ale asi tam predsa zájdem :( No tie aniónové vložky si kúpim, už som ich hľadala aj v drogérii ale neúspešne... Odkiaľ ich kupujete???
Tinka89

Odoslaťod Martina12 »

Jasné, žiaden problém. Ja ich objednávam z netu - z gentle-day.sk, podľa mňa sú tam najlepšie :) Skús sa tam tie popozerať :P
Martina12

Odoslaťod slniecko »

Tinka, prečo sa bojíš k lekárovi?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Kirkuša »

Inak zenske zapaly lepsie preliecis bylinkami nez "klasickymi" liekmi od gyndosa.
Tu je mozne ze tym ze ste zacali tvoj "spodok" zatazovat cudzimi bakteriami spolu s mechanickym drazdenim, tam kde na to telo este nie je zvyknute a zo zaciatku reaguje ako popisujes, je to pomerne bezne, bude mozno stacit zvysit imunutu zenskych oblasti kombinaciou zenskych cajov (alchemilka, ci trochu exotickejsich zmesiek ako Shatawari...) nejakych prirodnych tabletiek (Indonal je vyborny...alebo probiotika co sa beru specialne na to odspodu) a tie anionove vlozky su tiez dobry napad a pomahaju. V lekarnach ci roznych bio obchococh je doho dost prirodneho a volnopredajneho, treba poskusat co na teba konkretne najviac zabera. Je to sice mozno zdlhavejsie nez nezriedka bez kultivacie alebo kludne aj s nou nejaky chemicky zabijac od lekara, ale mas potom dlhodobo vyladene nieco kde len nehasis priznaky, co sa oplati do buducnosti prave pri tomto druhu problemov.
Co mam skusenost ci uz ja alebo par blizkych kamosiek, prave toto je oblast, kde sa neoplati ked len nemas naozaj poctiveho lekara, ktory mechanicky nepredpise prve na co ma prave sponzora, spoliehat len na klasicku medicinu.
Je totiz aj mozne ze ste si ci uz mierne alebo viac s partnerom nekompatibilni co sa tyka osidlenia bakteriami na intimnych miestach, a potom ked ta aj klasicky lekar prelieci sa ti to moze, nech uz by akukolvek hygienu dodrzoval stale vracat. Lepsie si fakt posilnit svoju kondiciu tychto miest, a na to klsicka medicina prilis este nehladi tymto uhlom pohladu.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Odoslaťod corky »

Tinka89 píše:K lekárovi sa zatiaľ bojím, ale asi tam predsa zájdem :(
tak aspon mame povedz, alebo aj tej sa bojíš?
corky

I choose to be happy...

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.