pomozte mi prosim potrebujem radu

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

pomozte mi prosim potrebujem radu

Odoslaťod betussqa-sl »

ked som mala poslednu menstruacii a ked mi skoncila som mala pohlavny stik s priatelom len na praskol kondom ... a zobrala som si tabletku po ... od vtedy sme sa este vela krat milovali pak som pouzivala masticku pharmatex ... pred poslednym pohlavnym stikom som si dala tu masticku a on sa do mna normalne spravil som si spravila potom hned tehotensky test na druhy den lebo som si nebola ista ci ta tabletka co som zobrala mi zabrala ten test som si robila asi cca 2 tyzdne potom ... ale na prekvapenie mi vysiel pozitivny robila som si oba dva ... len som si kupila iny test a robila som ich vsetky ranoo a dnes mi ukazal negativny ... to nemoze byt aj tim ze mi ukazalo pozitiv ze som den pred tim mala pohlavny stik stou mastickou a este k tomu ze sa do mna spravil nemoze to byt aj preto ... lebo od vtedy mi uz len ukazuje negativ...
betussqa-sl

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pomozte mi prosim potrebujem radu

Odoslaťod ollie »

a preco si nezajdes ku gynekologovi? potom aspon budes mat istotu a nemusis to riesit na internete
ollie

Re: pomozte mi prosim potrebujem radu

Odoslaťod Kalea »

betussqa-sl píše:to nemoze byt aj tim ze mi ukazalo pozitiv ze som den pred tim mala pohlavny stik stou mastickou a este k tomu ze sa do mna spravil nemoze to byt aj preto ...

Pochybujem.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.