Nie som tehotná?

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Nie som tehotná?

Odoslaťod Miselka007 »

Ahojte maminky.Potrebujem počuť váš názor a poprípade rady ak ste sa s takýmto stretli.Tak začnem takto.Posledný januárový týždeň som mala ovu.Tak sme sa s priateľom začali snažiť na miminku.Menzes som mala dostať 17.2. ale neprišiel.A od tejto soboty t.j. 24.2. som začala trošičku špiniť a od včera ide zomňa aj trocha krvy.Ale nie je to také ako menzes, má to aj inakšiu farbu a nemám žiadne bolesti.Dnes ráno som si robila test ale negatívny.Aj som volala Dr. ale povedala, že mám počkať tento týžden že ako sa to vyvinie.Takže asi sa nám to tentoraz nepodarilo, však? Alw hlavu nevešiam, ideme snažilkovať ďalej, veď to je na tom to najkrajšie :lol:
Miselka007

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Nie som tehotná?

Odoslaťod monika19 »

skor nie,psychika tiez oddiali menzes ;)
ale skus test este o tyzden ;)
monika19
expert

Odoslaťod Miselka007 »

dakujem monika, buduci tyzden by som uz mala ist k lekarke, no uvidime ale dakujem za odpoved :wink:
Miselka007

Odoslaťod monika19 »

ak by si bola,uz by bolo vidiet nieco..
monika19
expert

Odoslaťod Miselka007 »

no zatial som u lekara nebola a mala by som ist buduci tyzden ak ma objedna.Takze az potom zistim ci tam nieco je alebo nie :D mozno ze aj tam nieco bude a neviem o tom xi xi :lol:
Miselka007

Odoslaťod glow »

No ako, Miska? Co ti povedala Dr.? :)
Podla toho, co pises, mi napadlo, ci ti nezacal spontanny potrat. V tom obdobi je to velmi casty jav, ktory je sprevadzany krvacanim a na to sa hned nasadzuju lieky ... :-/ Radsej nech nemam pravdu a nech sa v tebe udrzi novy zivot! :-)
Daj vediet, ako si pochodila :-)
glow

Odoslaťod Miselka007 »

Ahojky, uz som bola u lekarky a nic vo mne nevidela, cize nie som tehotna.A ani nic take tam nevidela ze by som aj bola.Predpisala mi vitaminy E a Ascorutin ktory teraz beriem a snazilkujeme sa s priatelom dalej samozrejme.Teraz mam uz len sledovat ci mi pride menstruacia lebo ked sa mi to takto posahalo tak neviem kedy dojde a ani neviem kedy budem mat ovulku.Takze snazilkujeme kazdy den, tak uvidime :D
Miselka007

Odoslaťod glow »

no vidis, aspon vies na com si :-) okrem vit. E je dobra aj kyselina listova :-)) Inak som citala, ze je vysoka sanca otehotniet, ak dojde pri styku k orgazmu ...obaja partneri by mali byt pokojni (nie napati a upreni iba na pocatie). Tak prijemne snazilkovanie! :-D
glow

Odoslaťod misu91 »

Ahojte, mám jednu otázku....s priateľom sme si raz nedávali moc pozor následne o 3 dni mi prišla menštruácia a tento mesiac ešte nič...mešká mi 3 dni, čo u mňa nie je obvyklé ale urobila som si 2 tehotenské po vyše mesiaci od styku a vyšli negatívne....mám sa niečoho obávať?dakujem za odpoveď
misu91

Odoslaťod Margareta Marianova »

Ahoj Miselka, mam jednu kamaratku v ceskej republike,spolu sme studovali. Vela trpela, napriek tomu ze nemali problemy sa im to nepodarilo. Az kym si nespravila detoxikaciu organizmu. Urcite najdes nejaku detoxikaciu na webovych strankach, skus. Budem ti drzat palce.
Margareta Marianova

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.