ultrazvuk v bratislave

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

ultrazvuk v bratislave

Odoslaťod sarah7777 »

Ahojte, neviete mi odporucit kde robia dobry ultrazvuk?? Som v 21.tyzdni a dnes mi moj dr robil ultrazvuk ale nic mi poriadne nechcel povedat. Bol uplne divny, velmi som stoho sklamana. Som prvorodicka a este nemam ziadnu fotku svojho drobca, nakolko nema tlaciaren :( 27.2 som objednana na 3D ultrazvuk do Gynfiv.. Ale to je az o mesiac.. :(Velmi by som chcela mat fotku drobca aj vediet pohlavie... poradte mi niekto prosim, kde by som si mohla dat spravit ultrazvuk a kde netreba papier od doktora. Dakujem Vam vsetkym
sarah7777

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ultrazvuk v bratislave

Odoslaťod monika19 »

sarah,verim ze ti je luto,ze nemas fotku drobceka,ale vydrz este ten mesiac,ultrazvuk vobec nieje dobry pre babatko,takze cim menej tym lepsie,cim samozrejme netvrdim,ze nema tvoj dr pozerat babo,ale netreba to prehanat.urcite pozrie to co pozriet ma.ak ti pozera babatko kazdu poradnu,aj ked len nachvilocku,urcite mu nic zavazne neujde.

ale teda keby si predsalen nevedela vydrzat,vrelo doporucujem 3d v hlohovci,podla mojho gynekologa je tento doktor "macher na ultrazvuk" a to moj dr len tak niekomu poklonu nezlozi
http://hlohovec.virtualne.sk/mudr-vladi ... ansky.html
ja som tam teda bola pred 4 rokmi,ale ceny mal polovicne oproti ba a cakacky nemal dlhe.mozes si vziat dvd a on ti na to babo nahra,daju ti fotky,ukaze ti vsetko na monitore a ak chces,povie pohlavie.mozes si doniest svoju hudbu ako podmaz pod to dvd

papier nepotrebujes,kedze to nehradi poistovna
monika19
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.