antikoncepcia azália

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

antikoncepcia azália

Odoslaťod alusenka »

Ahojte, už tretí mesiac užívam HAK azália, z toho som mesiac a pol nemala menzes vôbec, potom také 3-4 dni špinenie a odvtedy, to je už vaše mesiaca mám menzes. Niekedy viac, niekedy menej, ale stále mám, bez vložky sa nepohnem, začína mi to liesť na nervy. Viem že pri tejto jednozložkovej antikoncepcii je špinenie a krvácanie mimo cyklu bežné, ale toto.......Ak berie niekto azáliu a má problémy, napíšte.
Ala
alusenka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: antikoncepcia azália

Odoslaťod Cuoredi »

Ahoj, to ze mas tak dlho menstruaciu nie je v poriadku. mala by si zajst svojej gynekologicke nech ti ju bud zmeni na Cerazette alebo ti pichne zastavovaciu inekciu. Ja som brala Cerazette(tiez vhodna pri kojeni) cca pol roka, mala som menstruaciu iba raz a potom mi po par mesiacoch prisla az na 18 dni. Medzitym som volala mojej lekarke, ta mi pichla inekciu - kym sa zastavili to trvalo este dalsich 5 dni, potom som mala pauzu tyzden a zasa dosla 3-dnova. Od vtedy nic. Nakazala mi prejst na 3 mesiace na Azaliu a potom sa zasa vratit k Cerazette. Uz teraz beriem 3 mesiac tu Azaliu a potom sa skusim vratit k Cerazette. Ale urcite volaj lekarke. papa
Cuoredi
začiatočník

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.