Menštruácia a dospievanie

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Menštruácia a dospievanie

Odoslaťod katarina3 »

Dobrý deň,
mám 13 ročnú dcéru. Od októbra má menštruáciu, každý mesiac (minulý mesiac mala veľmi silnú s miernymi bolesťami, tento mesiac má minimálne krvácanie ale veľmi silné bolesti. Detská lekárka jej kontrolovala bruško - vaječníky nie sú citlivé na dotyk, maternica je citlivá. Má aj slabšiu črevnú vyrózu. Panadol femine jej len na chvíľku zmierni bolesti - kŕče. Je možné, že sa jej tento mesiac nevie rozbehnúť menštruácia a môže mať až také silné bolesti. V rodine bola jedna pani, ktorá musela prvé 2-3 dni biť na liekoch a doma. Ďakujem za odpoveď. Janka
katarina3

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Menštruácia a dospievanie

Odoslaťod Lentilka »

Kati, dcera ma 12 , tiez ma velmi bolestivu menstruaciu. Pomaha jej ten elektricky nahrievaci vankus a musim jej davat tabletku. Zo zaciatku je nemavala pravidelnu , bolesti ma uz par dni pred menstruaciou .
Lentilka

začiatočník

Re: Menštruácia a dospievanie

Odoslaťod anickadol1 »

Dobrý deň . Už som tento problém riešila , dlho som sa nevedela dopátrať k žiadnemu výsledku . Narazila som na stránku http://www.sanceprozdravi.cz a tam mi veľmi ochotne poradili a vyriešili môj problém . Skúste sa tam spýtať aj vy . S pozdravom
anickadol1

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.