Menstruacia po porode

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Menstruacia po porode

Odoslaťod trio »

Ahojte maminky nemate niektora skusenost s nepravidelnou menstruaciou po porode? Ja som prvu dostala 5 mesiacov po porode- v januari, druhu normalne vo februari a odvetdy nic a je pomaly koniec aprila :eeek: . Tehotna nie som mam uz za sebou sterilizaciu (3 porody cis.rezom), uz mi pred 6 tyzdnami pichli agolutin ale nic neprislo,, tak som po dvoch tyzdnoch sla na sono ale aj to bolo v poriadku, tak po dalsich dvoch tyzdnoch mi zase pichli agolutin tak teraz zase cakam. Neviete niekto co to, preco to? Dakujem.
trio

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Menstruacia po porode

Odoslaťod slagy »

Fuu , to je zaujimave... ze ani po vyvolavacke sa mrska nedostavila... Inak, citala som o sterilizacii, ze u miziveho percenta zien, kt. maju za sebou sterilizaciu moze prist k nepravidelnej menstruacii,... ale myslim ze nie az takto nepravidelnej, ako mas ty.
Ja ju mam tiez za sebou, vo feb. mi ju robili,... menstruaciu som zatial nemala, snad tak skoro nepride - kojim /ja viem ze to neovplyvnuje kojenie, ale pri dcerke som ju nemala vyse roka, tak predpokladam ze ani teraz sa ponahlat nebude/ a tiez som zvedava, aky cyklus budem mavat. Pred prvym tehotenstvom som mala uplne nepravidelny - cca 2 mesiace, 1 mesiac, 3 mesiace ... ako kedy :blush: , po istom case som mala mrchu ako hodinky, len cyklus bol dlhsi nez 28 dni, ale vzdy pravidelny, potom som potratila a po tom potrate som mala viac menej tiez pravidelny cyklus... ale az 35-36.
Daj vediet ako si dopadla a ak zistis co ti to sposobilo, tak napis... som zvedava :yes:
slagy

spokojna mamina

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod Luciatko007 »

Ahoj a neskusala si sa spytat lekara? Ten bude asi najlepsie vediet. Ja som rodila v januari (prve babatko) a poriadne mi to zamavalo s menzesom, ale to je asi normalne, ci? :)
Luciatko007

Odoslaťod Mischa: »

trio píše:Ahojte maminky nemate niektora skusenost s nepravidelnou menstruaciou po porode? Ja som prvu dostala 5 mesiacov po porode- v januari, druhu normalne vo februari a odvetdy nic a je pomaly koniec aprila :eeek: . Tehotna nie som mam uz za sebou sterilizaciu (3 porody cis.rezom), uz mi pred 6 tyzdnami pichli agolutin ale nic neprislo,, tak som po dvoch tyzdnoch sla na sono ale aj to bolo v poriadku, tak po dalsich dvoch tyzdnoch mi zase pichli agolutin tak teraz zase cakam. Neviete niekto co to, preco to? Dakujem.

Predpokladam, ze nekojis. Daj si urobit hormonalny profil vratane progesteronu. A znovu ultrazvuk.
Mischa:
expert

Odoslaťod maria@redakcia »

No to fakt závisí od toho, či kojí alebo nie, ale je dosť možné, že výkyvy menštruácie spôsobili vyčerpanie, nevyspatosť a stres... Takéto veci robia s cyklom svoje.
maria@redakcia
začiatočník

Odoslaťod Judita001 »

prosim vas ma niektora agolutin,velmi by som ho potrebovala,ak mate prosim vas napište mi dakujem
Judita001

Odoslaťod matkaa »

trio píše:Ahojte maminky nemate niektora skusenost s nepravidelnou menstruaciou po porode? Ja som prvu dostala 5 mesiacov po porode- v januari, druhu normalne vo februari a odvetdy nic a je pomaly koniec aprila :eeek: . Tehotna nie som mam uz za sebou sterilizaciu (3 porody cis.rezom), uz mi pred 6 tyzdnami pichli agolutin ale nic neprislo,, tak som po dvoch tyzdnoch sla na sono ale aj to bolo v poriadku, tak po dalsich dvoch tyzdnoch mi zase pichli agolutin tak teraz zase cakam. Neviete niekto co to, preco to? Dakujem.

Dobrý deň,
môžem sa opýtať, ako dopadla táto vaša situácia, nakoľko som v podobnej, tiež mám za sebou sterilizáciu a pol roka som mala menštruáciu normálne a teraz nič, ani po agolutine. Zmenilo sa to u vás, čo vám povedal lekár?
matkaa

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.