Ake antikoncepcne tabletky uzivate ?

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Ake antikoncepcne tabletky uzivate ?

Odoslaťod agilu »

Tiež žiadne. Podľa mňa je to najväčšie svinstvo aké môže byť. Dá sa dávať pozor aj bez toho takže nevidím dôvod prečo by som takéto niečo mala užívať a pchať do seba
agilu

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Stejsy »

Keď som bola mladšia tak som brala ale len nejaký rok. A som rada, že len tak krátko lebo kamarátka ktorá užívala dlho antikoncepciu mala potom problém otehotnieť. Sa snažili až vyše roka a pol a potom s aim až podarilo
Stejsy

Odoslaťod luciy »

Ja som baby dlhsie uzivala antikoncepciu ale teraz uz tiez zo nejake 4 roky ziadnu neberiem. Uz aj preto, lebo sme chceli deticky som ju vysadila a uvedomila som si ze to ozaj dobre nie je
luciy
začiatočník

Mood: Cool

Odoslaťod izabelik »

Teraz vela mladych dievcat uziva antikoncepciu a nie je to dobre. My sme kedysi nevedeli ani co to poriadne je a tym padom neboli ani problemy otehotniet. Teraz len vsade pocujem ako zeny nemozu mat deti ale tak nech sa ani necuduju ked dlhe roky tomu zabranovali
izabelik

Odoslaťod darija »

uz si nazov ani nepamatam lebo to uz bolo davnejsie. ale jedny som uzivala. viete ked chcete mat kvalitny pohlavny zivot a nechcete este deti tak sa treba niecim chranit
darija

Odoslaťod gabona1 »

Ja mám tiež mirenu už druhý krát a je to super. Prvé tri mesiace som krvácala a teraz mám už pokoj.
gabona1
začiatočník

Odoslaťod patrissianka »

KatkaTa píše:Idem si dat konecne nieco predpisat, ale vobec nemam prelad, co sa dnes "nosi" :wink:

Najlepsie by bolo, keby si sa svojho gynekologa spytala, ktoru antikoncepciu ti odporuca. Ja som to riesila s nim
patrissianka
začiatočník

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...