Záložky do knižky

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Záložky do knižky

Odoslaťod Matiatko »

Kuki kuk,
minule som robila také dajčekové balenie na tie moje hand made náušky a náramky, lebo keď už som to sama stvorila, tak som chcela sama stvoriť aj obal k tomu... No a ako som si tak strihala z tvrdého papiera šablóny na tie krabičky, tak mi ostali v zbytkoch toho papiera záložky do knižky ako vyšité :) a nápad bol na svete. Farebný papier nastrihaný na prúžky, alebo ozdobný papier, ktorý je z jednej strany biely, môžeme ho pokresliť, mne pomáhala moja 2 ročná dcérka :) napísali sme tam, že to sú záložky do knižky od nás a rok, aby bola pamiatka a dáme zalaminovať, aby boli aj odolné a bude podľa mňa super dajček pre každého, kto rád číta...alebo aspoň doplnkový dajček k dajčeku-knižke. A dalo by sa to nazvať low-cost hand made dajčekom :)
Matiatko

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Záložky do knižky

Odoslaťod pencak.simona »

Dobrý nápad. Ja som s mojím mladším vyrábala snehuliakov na paličke. Snehuliak vystrihnutý z výkresu, vymaľovaný a polepený vatou mojim synčekom a potom prilepený lepiacou páskou na špajlu. Dá sa zapichnuť do kvetináča. My sa pri výrobe vždy nasmejeme a poriadne polepíme. Podobne robíme aj šarkany, jablčka, halowenske tekvičky a podobne.
pencak.simona

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na LOW - COST Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.