Vianočné pozdravy

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Vianočné pozdravy

Odoslaťod GabrielaH »

My sme tento víkend vyrábali s deťmi vianočné pozdravy. Farebný tvrdý papier, ozdobné dierkovače, nalepované snehové vločky, stromčeky,....Mali zábavu na celé popoludnie :)b Dcéra(prváčka) a syn(predškolák) sa snažili napísať aj venovanie...síce kostrbato, ale takéto pozdravy potešia najviac a deti majú z toho radosť
GabrielaH
 
Príspevky: 7

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vianočné pozdravy

Odoslaťod marcelka50 »

Gabika presne tak, deti sa najviac tešia, keď môžu vyrobiť sami darčeky, aj sa pritom zabavia. Naše deti tiež radi robia darčeky, tak že niečo pekné nakreslia, alebo spravia. A to aj veľmi poteší, keď dostanete také niečo od malého dieťaťa.
marcelka50
 
Príspevky: 7

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vianočné pozdravy

Odoslaťod mollinka »

Pohladncie budeme aj my vyrabat s dcerkou a tento rok som sa rozhodla,ze ich aj posleme normalnou postou, nech to ma zase to caro, ako v casoch ked este nebol internet. :)
mollinka
 
Príspevky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vianočné pozdravy

Odoslaťod gabikas82 »

My sme na kreslenie ešte malinký, ale starkým posielame na Vianoce aspoň pozdrav, ktorý robím z našich fotiek. Trocha fantáze na počítači, vytlačenie na domácej tlačiarni a je to hotové. Takže dcérka pózuje a ja "dokreslím". Samozrejme že posielame klasickou poštou :pa
gabikas82
 
Príspevky: 21
Obrázky: 11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vianočné pozdravy

Odoslaťod julinkaaa11 »

Moja mala este tiez nevie poriadne kreslit ale napriek tomu sa jej paci carbat a ona v tych svojich kresbickach vidi krasny svet...porozprava nam co tam je a tak som myslela ze si najdeme cas na to, aby kazdemu z rodinky takymto sposobom nakreslila darcek alebo pozdrav. :D :)b
julinkaaa11
 
Príspevky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vianočné pozdravy

Odoslaťod TerkaLR »

"Naaranžujem" svoje tri detičky do vianočného gala , pofotíme, vytlačíme a posielame klasickou poštou. Neviem, ci sa tešíme viac my, alebo ten kto pozdrav dostane :D
TerkaLR
 
Príspevky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vianočné pozdravy

Odoslaťod janbrna »

Super nápad, zkusíme taktiež
janbrna
 
Príspevky: 20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vianočné pozdravy

Odoslaťod greta123 »

My už nemáme malé detičky, ale sesternica vždy posiela vlastnoručne vyrobené s fotkami detí, je to krásne. :clap: :sun :clap:
greta123
 
Príspevky: 30

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vianočné pozdravy

Odoslaťod Tanidlo »

Vianočné pozdravy som ako každý rok dala vyrobiť so synovou fotkou a najbližšej rodine do nich vkladám ešte aj nejaký žreb, napríklad Vianočnú lotériu :)
Tanidlo
 
Príspevky: 5

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na LOW - COST Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.