LOW COST " voucher"

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: LOW COST " voucher"

Odoslaťod miriama27 »

ten nápad s tými raňajkami je úžasný :-) nikdy som o takomto type vianočného darčeka nepočula... ale tu sa človek dozvie všeličo.... Možno si z toho zoberiem nejaké know -how :-))
miriama27

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ganka »

skúsim darovať manželovi aj s bonusom :ax
ganka

Odoslaťod basulkaaa »

Ja som dostala tento rok popredu vianočný darček od mojho manžela voucher na wellness pobyt so 4mi kamoškami,aby som si oddýchla od detí!najskor som si to nevedela predstaviť, ale tento víkend sme wellnessovali síce som prišla ešte viac rozbitá domov, ale dakujem lebo stálo to za to!
basulkaaa

Odoslaťod lienkaxy »

Super nápad, aj ja sa skúsim inšpirovať :)b Manžel má 24.12 aj narodeniny a tak isto bude prekvapený.
lienkaxy

Odoslaťod marianna.kralova »

ja rada nakupujem cez aukcie, kde to sice nie je celkom zadarmo, ale castokrat sa daju znackove aj neznackove tovary vydrazit za minimalnu cenu ak mam stastie :-) takze to tiez povazujem za low-cost a neplatim plnu predajnu cenu :P
marianna.kralova

Odoslaťod ninamamina »

My sme s dcerkou minuly rok vyrobili takyto voucher pre mojho slobodneho, pracovne vytazeneho bracha. Dostal ho na narodeniny (ma v novembri). Ked som sa ho pred narodkami pytala, co by chcel ako darcek, povedal mi "svaty pokoj".

Tak sme mu ho pripravili - ked prisiel, vypla som mu obidva telefony a odlozila ich, uvarila som veceru a varene vinko a potom sme cely vecer vyrabali spolu vianocne pecivo (co obidvaja od malicka zboznujeme) a moja mala nam pri tom pomahala.

Bolo to uplne skvele, sme si to uzili a on mal naozaj chvilku pokoj od roboty, stresov a tak :an:
ninamamina

:)

Odoslaťod prasiatko katka »

Nieco podobne vyrabala jedna kamoska pre svoje deti - malu knizku, kde mali poukazky na rozne atrakcie, napr. vylety, plavanie, ZOO, jazdu vlakom, ale aj rozne hry s rodicmi, pecenie - kazdemu dietatu to, co ma rado. Potom mali na istu dobu postarane o vymyslanie programu na volny cas, deti si vzdy vybrali poukazku, co chcu robit alebo kam ist. Len to vstupne uz obcas nie je zrovna low-cost :rolll:
prasiatko katka
expert

Odoslaťod gabikas82 »

Teeeda, tak ten voucher na stráženie detí by som naozaj s radosťou prijala, hmmmm len kto by mi ho asi tak podaroval... :babo:
Ale inak také víkendové welnes pobyty sú pekným darčekom a v poslednej dobe sa naozaj dajú zohnať za rozumnú cenu. :moj
gabikas82

Obrázky: 11

Odoslaťod greta123 »

Po žiadnych "VOUCHEROCH" netúžim, radšej si sama vyberiem. Hlavne keď sa jedná o nejaký relax alebo víkendový pobyt. Musím skrátka vedieť o čo sa jedná. :)b :4: :)b
greta123

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na LOW - COST Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.