LOW COST " voucher"

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

LOW COST " voucher"

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Tak aby som začala túto tému:) Spomínam si na jeden " zadarmovský darček" . Minulý rok som dostala od detí pod stromček " VOUCHER" kde bolo napísané:
Raňajky do postele.
Mohla som si ho vyčerpať kedykoľvek v priebehu stanoveného času, a za špecificky popísaných podmienok ...
Idem ho rýchlo pohľadať, aby mi nevypršal...:))
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: LOW COST " voucher"

Odoslaťod domonkosova007 »

Na temu VOUCHER my dostavame " VOUCHER na strazenie deti" od mojej slobodnej svagrinky. Na narodeniny som dostala taky trhaci, kde som mala k dispozícii 10 hodín, a mohla som si ich postupne míňať, keď som potrebovala. Opérka na zavolanie:)
SKvele, ked su male deti.
domonkosova007

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod GabrielaH »

No tak toto je super nápad. Skúsim navrhnúť mojej bezdetnej švagrinej. Uvidíme ako sa zatvári keďže moje deti sú hotový hurikán...hlavne keď sú spolu :lol:
GabrielaH

Odoslaťod katuskapd1 »

Jéj to je zlaté, tie deti že ranajky do postele :) Veľmi dobrý nápad, ako potešiť rodičov, a deti budu spokojné tiež. Od dospelých si to neviem predstaviť, kedže bývame daleko od všetkých a musíme si vystačiť sami s manželom. Ale napad skvelý :)
katuskapd1

Odoslaťod jenata »

Super nápad, tiež idem porozmýšlať nad niečim podobným, čím poteším svojich najbližších (alebo oni mňa?:))
jenata

Odoslaťod sanatka »

ja som raz takto dostala "Voucher na masáž" od manžela:) tiež nebolo zlé:))))
sanatka

Odoslaťod Anicka25 »

škoda,že mám dve švagriné,ale ani u jednej by som nepochodila so strážením :( Ale inak veľmi dobrý nápad V:)
Anicka25
začiatočník

Odoslaťod evoska »

Napadá ma "voucher" pre manžela na strávenie "intýmnych chvíľok" podľa jeho výberu času, miesta,... :ashamed:
evoska

Odoslaťod dendy272 »

Taký darček je dobrá vec :wink: Hlavne v takom štýle ako napr. masáž,relaxačný pobyt... Je to vlastne darček pre každého,aj pre takých,čo májú už ,,všetko,, :)
dendy272

Odoslaťod sykorka.7 »

Ja si spomínam na jeden VOUCHER, ktorý som dostala od známej,sa mi teraz chce z toho :D na plné ústa (aj ked vtedy mi do smiechu nebolo :bored: ), ktorá ho vyhrala v jednej z internetových súťaži, a kedže by ho nevyužila, darovala ho mne :D samozrejme som sa veľmi tešila :rol8: , že si vtedy ešte s priateľom urobíme výlet a spravíme si romantický večer :adore: jednalo sa o poukaz na večeru v jednom 5 * hoteli :cook: v celkom vysokej sume...kedže išlo o luxusný hotel, bolo potrebné ´´primerane´´ oblečenie...no nakoniec sme tam po hodine a pol úspešne dorazili, usadili sa, objednali a všetko krásne spapali :P ked prišlo k plateniu, ukázali sme čašníkovi výherný voucher, ktorým sme chceli zaplatiť ale ten sa na nás len nechápavo pozeral a vysvetlil nám, že u nich žiadne také Vouchery neplatia :2no: ...to ste nás mali vtedy vidieť :guns: to bol trapas :ashamed: darmo sme mu vysvetľovali, čo a ako... nakoniec nám neostávalo nič iné, len tú ´´krásne darovanú ´´ večeru zaplatiť z vlastného vrecka :jaj: , čo rozhodne nebola malá suma :evil: tak na tento darovaný zážitok asi naozaj dokonca svojho života nezabudnem :lol: že bola to moja najdrahšia večera v živote :?!?: ...týmto by som zároveň chcela upozorniť aj ostatných, čo sa týka kupovania, darovania Voucherov, aby predtým, než ho niekomu darujú overili, či sa bude dať aj použiť...
sykorka.7

Obrázky: 1

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na LOW - COST Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.