pre manžela

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

pre manžela

Odoslaťod hariel86 »

Môj manžel v tomto čase odchádza na mesiac do zahraničia. Najkrajším darčekom (tvrdí) je, keď mu do tašky ukryjem "liebesbrief". V liste mu napíšem, čo pre mňa znamená, čo ma na ňom hnevá, čo sme za ten rok prežili a zvládli, čo nás ešte čaká, na čo sa tešíme do budúcna atď. Pri vybaľovaní si nájde tento lístok a už len číta, ako veľmi ho ľúbim.
hariel86

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: pre manžela

Odoslaťod parfem »

Co kupit manželovi,ktory všetko má na Vianoce,to je moja každoročna dilema.Maminky,dajte dake napady.Poradte niečo ine ako trenky,ponožky a parfemy. :?:
parfem

Odoslaťod gabikas82 »

Tiež s tým mám problém. Už mu nechcem kupovať kozmetiku alebo ponožky... Ale čo také kúpiť čo by potešilo a nebolo také klasické? Hmmm? Máte niekto nejaký dobrý nápad? :jaj:
gabikas82

Obrázky: 11

Odoslaťod sanatka »

Tak ja tomu môjmu plánujem urobiť niečo také, že kúpim nejaké jednofarebné tričko a na to mu s deťmi pomaľujeme farbami na textil nejaké obrázky, respektíve nechám deti, nech sa na tom tričku dosýta vybláznia :yes: :yes: :yes:
Manžel bude isto prekvapený a potešený.
Ja to ale chcem darovať na narodky, lebo naše deti ešte veria na Ježiška a neviem, ako by som vysvetlila, ako sa to tričko dostalo pod stromček (hoci dá sa vymyslieť nejaká story:))
sanatka

Odoslaťod petenka »

My si s manzelom nekupujeme darceky, ale si pod stromcekom spolu sadneme, popijame vinko, rozpravame sa o tom, ake mame dobre deti :) Doprajeme si chvilu kludu pri tom vsetkom strese.
petenka

Odoslaťod panibo »

Videla som už rôzne tričká - napr. nápis - Mám najužasnejšiu manželku , mám najlepšeho manžela. Ťažko je vybrať darčeky, keď neviem o tom človeku nič :( Ja som môjmu manželovi tento rok kúpila kávovar. Vždy chcel a ja som sa s ním takto zviezla. Odložený u kamarátky , takže nič sa nedozvie :evil-red: :evil-red: :evil-red: :evil-red:
panibo

:)

Odoslaťod katulda1979 »

náš ocino zvyčajne dostáva ponožky slipy nejaku kozmetiku .. a minulý rok náš treťorodený pri stromčeku povedal ,že prečo ma ocino ponožky...ked on ma hračky tak som sa len pousmiala a povedala že asi bol neposlušný :D
katulda1979

Odoslaťod monika27 »

Liebesbrief je super :-) aj pre tých, čo necestujú preč.

U nás ocino dostane termoprádlo a nejaké blbiny na bicykel, bo začal športovať. Minulé roky dostal: sluchátka na počúvanie hudby kvalitné, ohrievaciu papuču na nohy do kancelárie, lebo mali v práci zimu :-), hodinky, lístky na predstavenie o ktorom som vedela, že ho chce vidieť, knižky, čítačku na e-knihy, predplatné časopisu...

Tak snáď niekoho inšpirujem :-)
monika27
začiatočník

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na HAND - MADE Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.