Hand made od detí

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Hand made od detí

Odoslaťod martik76 »

Pravidelne pripravujeme pre starých rodičov "hand made" darčeky, ktoré vyrábajú deti. Sú to zvyčajne pohľadnice, ktoré deti kreslia a vyfarbujú alebo polepia samolepkami. Majú veľký úspech a sú robené z lásky :-)
martik76
 
Príspevky: 30

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand made od detí

Odoslaťod greta123 »

Keď boli synovia malí, tiež sme dostávali vlastnoručne vyrobené obrázky, doteraz ich mám odložené, hoci sú už dospelí. :sun :)b
greta123
 
Príspevky: 30

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand made od detí

Odoslaťod alka »

Aj moja dcérka vždy k Vianociam pripraví pre ježiška pod stromček nakreslený darček vo forme pohľadnice. Dedkovi a babke zas pripraví rôzne nakreslené a vystrihnuté bábiky... alka
alka
 
Príspevky: 56

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand made od detí

Odoslaťod suny »

dcerka mi vyrobila podlozky pod hrnceky zo zazehlovacich koraliek - farby mi pekne ladia so zariadenim bytu :)
Prílohy
578814_10200800146428787_1712038538_n.jpg
(11.7 KiB) Stiahnutá 2162 krát
suny
začiatočník
 
Príspevky: 486

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand made od detí

Odoslaťod gabikas82 »

Ja dostávam často rôzne kresby od mojich krstných synčekov :) Veľmi to človeka poteší keď mu dieťa s takou radosťou podaruje niečo, čo samo vytvorilo. Už sa teším ako mi dcérka za pár rôčkov bude tiež niečo pekné vyrábať :)
gabikas82
 
Príspevky: 21
Obrázky: 11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand made od detí

Odoslaťod lumi77 »

Milujem obrázky od svojich detí. Tá radosť, keď ich kreslia a ešte väčšia, keď vám ich darujú. Odkladám si takmer všetky a plánujem nejaké aj zarámovať a vyvesiť na stenu. Detská kresba je neuveriteľne jedinečná a pre mňa nádherná!
lumi77
 
Príspevky: 5

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand made od detí

Odoslaťod prasiatko katka »

Nam sa osvedcilo kupit mydlovu hmotu a farby, vyrabat z toho domace mydla, syn to robil 3,5rocny uz takmer samostatne, je to velmi jednoduche. Tento rok sme kupili obycajne velke biele sviecky a k tomu voskove platy. S vykrajovackami z toho vykrajovali rozne vianocne tvary a zdobili sviecky (staci pritlacit na sviecku a drzi to). 2,5rocnej dcere bolo treba trochu pomahat, aby vykrojene veci nedotrhala pri vyberani z vykrajovaciek, ale inac vsetko zvladli samostatne. A este som aj mala pre nich zaujimavu aktivitu, ked boli znudeni pocas choroby.
prasiatko katka
expert
 
Príspevky: 2885

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand made od detí

Odoslaťod tosih »

minulý rok sme tiež kreslili darčeky pre starých rodičov. ale to boli také háky báky :D, deti boli malinké, tento rok už majú šikovnejšie ručičky, tak cez víkend zase niečo nakreslíme pre babky a dedkov.
tosih
 
Príspevky: 25

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand made od detí

Odoslaťod ganka »

ano, je to veľmi milé ako sa veľmi usilujú vyrobiť čo najkrajšie veľdielo, väčšinou sme od detí dostali namaľované obrázky a raz od syna, ked chodil na rezbársky krúžok, na kúsku dreva vyrezanú ružu :)
ganka
 
Príspevky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand made od detí

Odoslaťod tosih »

ja som s deľmi robila maľované kamienky. našli sme si také vačšie, ploskáče a namaľovali sme na ne slniečko, alebo hviezdičky, podľa šikovnosti a zručností dieťaťa.
tosih
 
Príspevky: 25

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na HAND - MADE Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron