Nástenný kalendár z vlastných fotiek

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Nástenný kalendár z vlastných fotiek

Odoslaťod Lienka2191 »

Tento krásny vianočný darček pripravujem už asi piaty rok ... a vždy mal veľký úspech. Zostavujem ho na stránke http://www.happy-foto.sk ... každý mesiac obsahuje fotky toho, čo sme robili v ten daný mesiac presne pred rokom :) ... počas nasledujúceho roka je to potom krásne oživenie spomienok :D .... vrelo odporúčam každému.
P.S.: prvý rok som sa s ním natrápila ... ale postupne už som vedela čo a ako a bola to hračka :yes:
Lienka2191

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Nástenný kalendár z vlastných fotiek

Odoslaťod TerkaLR »

Nástenný kalendár som vypracovala k Vianociam pre starých rodičov. Je z fotiek čo sme ako rodinka počas minulého roka pofotili.Najťažšie bolo rozhodnúť sa ktoré fotky použijem.Máme ich spústu a na kalendár treba len 13.Ale vybrala som a teraz už hotový čaká na zabalenie do vianočného papiera :D
TerkaLR

Odoslaťod Lienka2191 »

Iba 13 fotiek? .... to niéééé ..... ja som vkladala do každého mesiaca cca 5 fotiek - aby som na nič nezabudla a všetko mala o rok v živej pamäti :D
Lienka2191

Odoslaťod mirocka »

suhlasim, toto je najkrajsi darcek pre starych rodicov (aspon z nasej strany sme uz nevedeli, co kupit...) a toto ich velmi potesilo. ja som mala na kazdej strane po 2 fotky, pretoze mam 2 deti, tak aby nikto nebol ukrateny... :D
mirocka
začiatočník

Odoslaťod petenka »

Ja zase vytvaram vianocny pozdrav z fotiek deti. Mam to aj ako pozadie na pocitaci, zopar vytlacime a posleme postou ako pohladnicu, pripadne znamym posielam emailom.
petenka

Odoslaťod parfem »

Moja mamina dostala takyto darček minuly rok od brata.Boli tam fotky jeho dcery.Samozrejme,že babka bola happy...
parfem

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na HAND - MADE Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.