Domaci dzem

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Domaci dzem

Odoslaťod Effka »

Mna by potesil domaci dzem, vo flastickach , s latkovymi vrchnacikmi, kto zavara nestoji ho to na vianoce nic a lenivcov ako som ja potesi. :D
Effka
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Domaci dzem

Odoslaťod františka »

Džemov máme plnú pivnicu, cele leto zaváram ako divá (najviac mame tohto roku malinového džemu z lesnych malín, lebo sme v lete našli super malinovisko nedaleko domu a chodili sme tam veľmi často) ... každopadne, aj naša široká rodina zavára, takže mam vlastne len jeden jediny tip, kam by tento naš džem mohol byť umiestnený :lol: ale ešte chutnejšie ako džem sú mrazené maliny, to je takááá mnamka teraz v zime hodiť pár do ovsenych vločiek alebo ich zjesť len tak .... tie by sa však pod stromčekom moc zohriali :lol:
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Odoslaťod petenka »

Joj, spravili ste mi chut na cerstve maliny! :)
My sme zase robili ceresnovy lekvar, lebo sme mali tolko ceresni na strome, ze to sa realne neda pojest. Najvacsia drina bola s odkostkovanim, aj ked sice sme potom kupili odkostkovac, ale aj tak je to piplacka. Ale ten vysledok stal za to. Nepomixovali sme to uplne, takze je to lekvar s kuskami ovocia :)
A navsteva od nas vzdy odchadza s darcekom :)
petenka

Odoslaťod mirocka »

tak to je super napad, ja som navyse robila aj ribezlovy liker, takze ho k lekvaru mozem pribalit
mirocka
začiatočník

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na HAND - MADE Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.