Hand made náramky a náušky alebo maľovanie

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Hand made náramky a náušky alebo maľovanie

Odoslaťod Matiatko »

Ahojte,
rada sa zabudnem pri hand made vecičkách napr. na rôznych kreatívnych stránkach a vždy som chcela niečo hand made urobiť aj sama a najlepšie také, aby to niekoho potešilo. Tento rok som si povedala, že tak učiním a výsledkom sú poväčšinou sady náušničiek a náramkov pre naše ženské zastúpenie v rodine (teda v mojej aj priateľovej). Takže už mám dajček pre jednu babinku, jednu tetulu (jednu moju sestričku) a jednu sesterničku z druhého kolena...zatiaľ...ostatné je v štádiu výroby. No a minule som napríklad porozdávala viacero dajčekov vo forme pomaľovaných kúskov oblečenia (väščinou tričká s vlastnými vlastnoručne namaľovanými motívmi, ale bola tam napr. aj staršia kabelka, ktorej som sa pokúsila dodať nový šmrnc). Zbožňujem sledovať reakciu obdarovaného, keď dajček rozbaľuje :) Som fanúšikom aspoň trochu kreatívnych alebo niečim odlišných dajčekov, nekomerčných...a taktiež zaujímavých balení (vlastnoručne vytvorených, pomaľovaných a pod.) :)
Matiatko

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand made náramky a náušky alebo maľovanie

Odoslaťod petenka »

U nas vyraba nausnicky teta Janka, tak to sme zasobena cela rodina :) Najlepsie na tom je, ze kazdy kus je original, ze nikto iny na svete uz take iste nebude mat.
petenka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na HAND - MADE Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.