ručne prace

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

ručne prace

Odoslaťod silvia24 »

Od malička ma bavili ručne prace či to bolo vyšívanie štrikovanie a poslednu dobu som skusila podlavidei na internete aj hačkovať sice času je malo ale ked človek chce všetko sa da a rada obdarujem niekho čiapočkou ktora bola robena z llaskky :)
silvia24

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ručne prace

Odoslaťod julinkaaa11 »

Ahoj :) aj mna velmi bavia rucne prace a co sa tyka darcekov, tak som velmi rada ze vzdy vsetkych potesili ( aspon zatial). ja sa skor pustam do darcekov typu malovana hodvabna satka, alebo ozdobujem svetelne tienidla a pod. bavi ma, ked sa mozem vysantit s farbami a tiez vyuzit predstavivost... snad sa este do vianoc najde trocha casu a podari sa mi nieco pre blizkych pripravit :wink:
julinkaaa11

Odoslaťod beljanka »

ja som tento rok tiež začala s maľovaním na tričká. myslím, že ručná práca je neoceniteľná a hlavne keď toho človeka poznáš a vieš trafiť do toho čo má rád.
beljanka

Odoslaťod ingaja »

Ja som minulý rok začala hačkovať, obdarila som našich blízkych hačkovanými ozdobami na stromček. Počas roka som sa zdokonalila v hačkovaní a tieto Vianoce poteším dcéru a netere hačkovanými vestičkami.
ingaja

Odoslaťod greta123 »

Hačkované vecičky sú super, voľakedy som hačkovala čiapočky, svetríky aj pre rodinu a známych, teraz nemáme v rodine také detičky. Ale čo som videla na internete dajú sa uhačkovať rôzne veci, od papučiek, šatôčok, kabeliek, určite potešia aj teraz. Len treba začať. :)b
greta123

Odoslaťod suny »

ked uz spominate tie hackovane vecicky - su krasne, ale nie kazdy je taky sikovny a dokaze to. ja som na tieto veci nemehlo, ale vynasla som sa takto - kuk foto.
polystyrenove tvary sa obalia do folie a omotavaju bavlnkami. ja som pouzila trblietavu bronzovu, potom sa dobre ponatieraju skrobom a nechaju poriadne vyschnut. po stiahnuti z polystyrenu krasne drzia tvar. toto bol predvianocny darcek pre rodicov.
Prílohy
155904_10200091282267626_1586615225_n.jpg
(82.29 KiB) Stiahnutá 859 krát
suny
začiatočník

Odoslaťod františka »

muž bol dlhe roky zasobovany hand made darčekmi s vyšivkami- jednoducho som na čokolvek- na tričko, posteľnú plachtu... ale napríklad aj na papuče vyšila retiazkovym stehom nejaky vtipny text alebo slovo alebo obrázok ... takže boli to napríklad uplne obligatne trapne papuče, ale originaly- napríklad sedemmíľové papuče...
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Odoslaťod gabikas82 »

suny píše:ked uz spominate tie hackovane vecicky - su krasne, ale nie kazdy je taky sikovny a dokaze to. ja som na tieto veci nemehlo, ale vynasla som sa takto - kuk foto.
polystyrenove tvary sa obalia do folie a omotavaju bavlnkami. ja som pouzila trblietavu bronzovu, potom sa dobre ponatieraju skrobom a nechaju poriadne vyschnut. po stiahnuti z polystyrenu krasne drzia tvar. toto bol predvianocny darcek pre rodicov.

suny tak toto je krásne, a mylsím že keď ste takto šikovná, tak háčkovanie by nemal byť pre Vás problém :yes:
gabikas82

Obrázky: 11

Odoslaťod sanatka »

ja háčkovať neviem, ale veľmi sa mi páčia napríklad háčkované deky pre bábätko:) dajú sa urobiť v rôznych krásnych farbách, v rôznych vzoroch a myslím, že je to pekný darček pre malé bábätko alebo pre budúcich rodičov:)
sanatka

Odoslaťod panibo »

Pre deti ručne vyrobeneho plyšaka :) :) :)
panibo

:)

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na HAND - MADE Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.