Stránka 1 z 1

Hand-made šperky

OdoslaťOdoslané:
od sanatka
Keď sme už pri tom hand-made, čo je moja srdcovka, napadajú mi ešte darčeky v podobe rôznych hand-made šperkov alebo doplnkov.
Napríklad rôzne ručne šité kvietky (či už z "opaľovanej" organzy alebo šité z kúskov látok) upevnené na sponke či brošňovom mostíku, prípadne len na zatváracom špendlíku a krásna originálna sponka alebo brošňa je hotová:)
Brošne možno vyrobiť aj z filcu - ušiť nejakú drobnosť, srdiečko, smajlíka alebo čokoľvek, čo nás napadne, dozdobiť gombíkmi, korálkami a podobne a potom zozadu upevniť zatvárací špendlík, prípadne ten brošňový mostík.

Ručne vyrobené kvetinky sa dajú pripnúť (prilepiť alebo nejako prišiť) aj na čelenkový základ a je z toho pekná originálna čelenka.

Opäť sa dá kopec námetov a inšpirácie nájsť na internete a tie látkové kvietky nie sú nijako extra náročné (len pozor, je to prudko návykové:))))

Re: Hand-made šperky

OdoslaťOdoslané:
od tosih
ja som skúšala hand made náušničky, a veru mali úspech :wink:

Re: Hand-made šperky

OdoslaťOdoslané:
od suny
u mna tiez vela ficali sperky, velmi dobre sa pracuje so swarovski kristalmi, alebo fimom a vysledok je efektny. existuje mnozstvo kurzov sperkovania, kde sa da inspirovat a naucit sa rozne techniky. niektore su velmi jednoduche, takze nadherny vianocny darcek dokaze vyrobit aj uplny zaciatocnik

Re: Hand-made šperky

OdoslaťOdoslané:
od gabikas82
Obdivujem takéto vecičky už dlho. Chcem sa tiež do niečoho takého pustiť, len keby času bolo aspoň troška naviac :D

Re: Hand-made šperky

OdoslaťOdoslané:
od suny
no s tym casom je aj u mna velky problem, ak nieco vyrabam, tak doslova po nociach. ale vzdy mam z toho velku radost, aj ked obcas mam pocit, ze ten obdarovany to nevie ocenit.

Re: Hand-made šperky

OdoslaťOdoslané:
od Addam
Ak si žena vie urobiť šperky, s ktorými sa bude páčiť sama sebe je to pre ňu asi naajväčší pocit zadosťučinenia :)