Hand-made šperky

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Hand-made šperky

Odoslaťod sanatka »

Keď sme už pri tom hand-made, čo je moja srdcovka, napadajú mi ešte darčeky v podobe rôznych hand-made šperkov alebo doplnkov.
Napríklad rôzne ručne šité kvietky (či už z "opaľovanej" organzy alebo šité z kúskov látok) upevnené na sponke či brošňovom mostíku, prípadne len na zatváracom špendlíku a krásna originálna sponka alebo brošňa je hotová:)
Brošne možno vyrobiť aj z filcu - ušiť nejakú drobnosť, srdiečko, smajlíka alebo čokoľvek, čo nás napadne, dozdobiť gombíkmi, korálkami a podobne a potom zozadu upevniť zatvárací špendlík, prípadne ten brošňový mostík.

Ručne vyrobené kvetinky sa dajú pripnúť (prilepiť alebo nejako prišiť) aj na čelenkový základ a je z toho pekná originálna čelenka.

Opäť sa dá kopec námetov a inšpirácie nájsť na internete a tie látkové kvietky nie sú nijako extra náročné (len pozor, je to prudko návykové:))))
sanatka
 
Príspevky: 74

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand-made šperky

Odoslaťod tosih »

ja som skúšala hand made náušničky, a veru mali úspech :wink:
tosih
 
Príspevky: 25

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand-made šperky

Odoslaťod suny »

u mna tiez vela ficali sperky, velmi dobre sa pracuje so swarovski kristalmi, alebo fimom a vysledok je efektny. existuje mnozstvo kurzov sperkovania, kde sa da inspirovat a naucit sa rozne techniky. niektore su velmi jednoduche, takze nadherny vianocny darcek dokaze vyrobit aj uplny zaciatocnik
Prílohy
152.jpg
(77.47 KiB) Stiahnutá 1670 krát
51.jpg
(46.83 KiB) Stiahnutá 1687 krát
suny
začiatočník
 
Príspevky: 486

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand-made šperky

Odoslaťod gabikas82 »

Obdivujem takéto vecičky už dlho. Chcem sa tiež do niečoho takého pustiť, len keby času bolo aspoň troška naviac :D
gabikas82
 
Príspevky: 21
Obrázky: 11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Hand-made šperky

Odoslaťod suny »

no s tym casom je aj u mna velky problem, ak nieco vyrabam, tak doslova po nociach. ale vzdy mam z toho velku radost, aj ked obcas mam pocit, ze ten obdarovany to nevie ocenit.
suny
začiatočník
 
Príspevky: 486

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na HAND - MADE Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.