Rodinný kalendár

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Rodinný kalendár

Odoslaťod gabikas82 »

Robievam kalendáre každý rok. Zaberie to síce dosť času, kým človek vyberie najlepšie fotky a nejako ich aj naaranžuje, aby neboli len tak nahádzané na papieri, ale o to väčšiu radosť prinesie potom celoročný pohľad na naše deťúrence :) :yes:
gabikas82

Obrázky: 11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod arabellla »

Kalendáre fičia aj u nás. Ja si to zjednodušujem v tom, že mám rada veľké detialy, takže sa snažím vybrať každému dieťaťu veľkú fotku, na celú stranu kalendára. Ono to potom lepšie vidno, keď sú tie momentky dosť veľké. Aj váham, či z nich tie fotky normálne po roku nevystrihnúť a nezarrámovať.
Keď som ešte mala hafo času, robila som tieto kalendáre doma, do takého stojančeka z IKEA a v celom roku boli aj popísané narodeniny a meniny a výročia celej rodiny. Ale to bol dosť záhul.
Minulý rok na Vianoce som urobila všetkým aj foto knihu, prešla som všetky fotky za desať rokov nášho manželstva a od svadby tam boli vždy za rok najkrajšie fotky nás, potom detí. To je podľa mňa najkrajší darček, len to stálo dva týždne roboty... ale úspech bol obrovský

A chlapovi som dala urobiť do roboty šálku s fotkami detí, myslím, že ju ešte stále má...
arabellla

Odoslaťod luckad1 »

Aj u nás je veľmi obľúbeným darčekom foto kalendár s fotkami nášho synčeka. Minulý rok sme ho darovali starkej a mala z neho obrovskú radosť.
luckad1

Odoslaťod panibo »

Mám známu, ktorá má na to príslušné technológie. Dodala so jej hrnčeky a ona mi na ne ,,vyhotoví,, fotky príslušných členov rodiny, ako handmade možno vytlačiť nejakú veľkú foto vo formáte A3 a zrobiť z nej puzzle :)
panibo

:)

Odoslaťod TerkaLR »

Veľmi rada spravím radosť babkám, dedkom, krstným rodičom s kalendárom. A tento rok to bude opäť kalendár. Minulý rok to bol stolový, teraz mám nachystaný nástenný.Uvažujem aj nad magnetkami. Počas roka som si vypracovala aj fotoknihy, som z nich nadsená, manžel až tak nie, keď zistil čo to stojí :rolll:
TerkaLR

Odoslaťod Anicka25 »

super nápad :wink:
Anicka25
začiatočník

Odoslaťod pencak.simona »

Kalendár s usmievajúcimi sa vnúčatami vždy poteší hlavne starých rodičov. Vlastná výroba chce trošku šikovnosti, ale dnes už ich vyrábajú aj firmy za celkom priaznivé ceny, stačí dodať foto. Nám sa osvedčili takéto rodinné darčeky, hlavne u starých rodičov, ktorí nie sú blízko, takže nemožu vidieť vnúčatá veľmi často.
pencak.simona

Odoslaťod petenka »

U nas robi kalendar kazdy rok teta Janka pre babicku. Z celeho roka vyberie 12 najlepsich fotkiek vnucatiek tematicky podla rocneho obdobia.
petenka

Odoslaťod pohgi »

minuly rok som davala robit kalendár do foto firmy. no poviem, bolo to dost nákladne. tento rok som ho spravila doma. dat dokopy 12 fotiek a trošku sa s tým pohrať nechce až tak moc :cvak:
vybrala som ku každému mesiacu vhodnú rodinnú foto nalepila na papier, a deti bud niečo namalovali, alebo povystrihovali z papiera a polepili a darček bol na svete. :clap:
pohgi

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na HAND - MADE Darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.